Buffalo omáčky

Buffalo wings neboli kuřecí křídla naložená v buffalo omáčce, usmažená nebo ugrilovaná, patří k tradičním americkým fast food pokrmům. Díky buffalo omáčkám z naší nabídky si tento pokrm můžete připravit snadno sami doma a užít si tak tuhle pochoutku kdykoliv chcete.

Tajemství americké omáčky na grilování

Americké bbq omáčky mají své příznivce doslova po celém světě. Všichni milovníci dýmu a kouře si k jídlu rádi přidají chutné grilovací omáčky. Kvalitní omáčky na grilování vám dopřejí luxusní chuťový zážitek, nabídnou vyvážené chuťové kombinace, bylinky i pálivé tóny.

Buffalo omáčky patří mezi nejslavnější receptury vůbec. Jejich tajnou ingrediencí je máslo, které dodá této omáčce na grilování plnou a krémovou chuť. Rozpuštěné máslo je skvělý způsob, jak dodat jídlu další nečekaný chuťový rozměr. Kromě toho v buffalo bbq omáčce najdeme kajenský pepř, ocet a česnek, které dodají pokrmům typickou pikantnost, na kterou milovníci amerického bbq nedají dopustit.

Nejprodávanější

5 položek celkem
Frank´s RedHot Original Cayenne pepper omáčka 3,78 l
1 049 Kč
Kód: 12-369
Frank´s RedHot Buffalo Wings omáčka 3,78 l
1 049 Kč
Kód: 12-368
Frank´s RedHot Buffalo Wings omáčka, 148 ml
89 Kč
Kód: 12-366
Frank´s RedHot Original Cayenne pepper omáčka, 148 ml Kód: 12-364
Frank´s RedHot XTRA HOT Cayenne pepper omáčka, 148 ml Kód: 12-365

Jak buffalo omáčky nejlépe využít

Americké omáčky na grilování nabízí mnoho způsobů, jak s nimi v kuchyni naložit. Rozhodně to nejsou jen studené omáčky, jako kečup nebo majonéza, které si přidáte k hotovému masu stejně jako čatní, dipy a tapenády.

Stejně jako další pálivé chilli omáčky můžete i americké buffalo omáčky na grilování použít jako marinádu při nakládání masa před grilováním a jako dip pro namáčení již ugrilovaných křídel. A pokud se pustíte do pomalého grilování větších kusů masa, použijte kvalitní BBQ omáčky také pro potírání během závěrečné fáze pečení. V neposlední řadě můžete bbq buffalo omáčky použít k dochucení hotového masa, třeba trhaného vepřového.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %