Zahradní a venkovní kuchyně

Rádi trávíte svůj volný čas venku, na zahradě, na chatě nebo na terase? Přeneste ven i svoji kuchyň! Venkovní kuchyně patří k trendům, které si rozhodně zamilujete. Díky dokonalému vybavení venkovní grilování nikdy nebylo tak jednoduché a stylové.

Co ve vaší zahradní kuchyni nesmí chybět

Když se podíváte, jak vypadá vaše kuchyň doma, snadněji tak zjistíte, co vše budete potřebovat ve vaší venkovní kuchyni. Venkovní kuchyňské skříňky by měl být především odolné povětrnostním vlivům, proto je německá značka Der Eckat vyrábí z odolné nerezové oceli. Materiál desky je polymerový kompozit odolný proti slunečnímu záření, takže si svůj venkovní kuchyňský nábytek můžete užívat dlouhé roky.

Při pořizování venkovního kuchyňského nábytku dbejte také na bezpečnost. Skříňky jsou mobilní díky kvalitním kolečkům, které ale snadno zabrzdíte, takže vám samy od sebe nikam neodjedou. Nerovnosti podkladu zase snadno vyřešíte výškově nastavitelnými nohami.

Nejprodávanější

Modul venkovní kuchyně s dvířky 120
 
32 138 Kč
2 položek celkem
Modul venkovní kuchyně s dvířky 120
Doprava zdarma
32 138 Kč
Kód: 34193

Jak vybrat kuchyňské vybavení na zahradu

Důležité je také to, aby do vaší nové venkovní kuchyně zapadl také váš oblíbený gril. Některé typy oblíbených grilů Weber, ale i dalších značek, mají boční odkládací stolek, ale ten vám při přípravě jídla pro větší množství lidí nemusí stačit. Skříně pro venkovní kuchyň navíc neslouží jen jako další plocha pro přípravu jídla, ale také do nich schováte grilovací náčiní, dřevěné uhlí nebo plynovou kartuši.

Venkovní kuchyně si také zaslouží hezké nádobí. Jednak jej nemusíte přenášet z domova, ale speciální nádobí na grilování také využijete pro přípravu chutných pokrmů přímo na grilu. Hodit se vám budou ocelové pánve i keramické zapékací nádobí. Venkovní grilování si díky vhodnému vybavení užijete opravdu naplno.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %