Teploměry do udírny

Patříte mezi fanoušky domácího uzení a stále přemýšlíte, jak dosáhnout lepších a lepších výsledků? Pak jsou teploměry do udírny skvělou pomůckou, která vám usnadní přípravu uzených pochoutek ve všech druzích udíren.

Podle čeho vybírat teploměry do udírny?

Vpichový teploměr nebo termosonda do masa stále zůstávají nejspolehlivější metodou, jak zjistit teplotu uvnitř masa a tedy také to, zda je maso dostatečně tepelné upravené a bez zdravotního rizika. Teploměry a sondy do masa mají široké možností využití nemusíme je samozřejmě vybírat jen jako teploměr do udírny, ale pomůže nám i při klasickém grilování nebo domácím vaření na sporáku nebo v troubě.

Existuje několik kritérií, podle kterých se při výběru teploměru na maso můžete řídit:

  • Teploměr do udírny by měl mít dostatečně dlouhou sondu. Díky tomu snadno změříte teplotu u větších i menších kusů masa.
  • Termosondu do udírny můžeme využít nejen jako vpichový teploměr do masa, ale i na měření vnitřní teploty vzduchu v udírně.
  • Nejjednodušší teploměry na maso stačí zapíchnout do kusu masa a odečítat teplotu, kterou ukazuje ručička na analogové stupnici. Na druhé straně spektra stojí bezdrátové teploměry do udíren, kdy můžete teplotu odečítat pomocí mobilní aplikace.

Nejprodávanější

Teploměr do trouby nebo udírny s 55 mm ciferníkem
Teploměr do trouby nebo udírny s 55 mm ciferníkem
Momentálně nedostupné
Kód: 800-809
 
199 Kč
Termosonda Bradley pro měření vnitřní teploty masa
 
1 250 Kč
Teploměr TFA do grilu nebo udírny - nerez ocel
Teploměr TFA do grilu nebo udírny - nerez ocel
Skladem (3 ks)
Kód: TFA14.1004.60
 
299 Kč
3 položek celkem
Termosonda Bradley pro měření vnitřní teploty masa
1 250 Kč
Kód: BTDIGTHERMO
Teploměr TFA do grilu nebo udírny - nerez ocel
299 Kč

Nerezový teploměr pro měření teploty vzduchu.

Kód: TFA14.1004.60
Teploměr do trouby nebo udírny s 55 mm ciferníkem
199 Kč

Indikuje teplotu vzduchu v rozsahu 0 až 300 °C. Robustní pouzdro z nerezové oceli.

Kód: 800-809

Další příslušenství pro udírny, které se vám bude hodit

Když už jste výběru vhodné udírny věnovali tolik času, můžete svou pozornost napřít k tomu, jak grilovat jako profík. Pomůže vám k tomu bohaté příslušenství do udíren, které vám umožní grilovat nejen maso, ale také sýry nebo ryby.

  • Háky a háčky do udírny umožní snadno zavěsit například klobásy nebo žebírka. Existují různé druhy háčků, které se hodí třeba na ryby a umožní tak kouři ideálně proniknout i dovnitř ryby.
  • Rošty na uzení využijete při domácím uzení sýrů, zeleniny nebo ořechů. Patří k nejuniverzálnějším pomůckám pro uzení a patří k základnímu vybavení každé udírny.
  • Punčochy na grilování sýrů nepatří mezi běžné vybavení pro uzení, ale skvěle poslouží jako obal i pro měkčí druhy sýrů. Takto připravené sýry pak stačí zavěsit do udírny na výše zmíněné háčky a neodolatelná pochoutka je na světě.

S takovými pomůckami pro uzení už připravíte jakoukoliv pochoutku a můžete si připravit exkluzivní hostinu, na kterou budou pozvaní hosté ještě dlouho vzpomínat.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %