Jedinečnost výrobků Saltworks®

Společnost SaltWorks® je jedničkou mezi výrobci gurmánských solí. Není tedy divu, že sůl je doslova jejich vášní. Ať už je to čistota vodních zdrojů, postupy sklízení soli, balení a dodávky, neustále zdokonalují stávající technologie a vymýšlí nové, aby byla jejich sůl ještě kvalitnější a aby zachovali dokonalé zpracování a charakteristiku každého zrnka soli.

Hned na začátku své činnosti si společnost SaltWorks získala důvěru zákazníků díky jednoduché zásadě: lepší produkt za konkurenční cenu. Díky investicím do technologie a špičkového vybavení společnosti SaltWorks, jim neunikne ani ten nejmenší detail. Důsledně sledují a zlepšují všechny faktory, které ovlivňují kvalitu soli nebo gastronomický požitek zákazníka. Společnost SaltWorks nedělá v kvalitě kompromisy, a proto vyvinula vynikající mořské soli uzené na dřevě, soli s přírodními příchutěmi a technologii Optically Clean®.

Tyto patentované procesy zachovávají typický obsah minerálů, díky kterým je sůl tolik ceněna, a zaručují tu nejvyšší kvalitu na trhu.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

97 %