Bone Doctors

Bone Doctors – grilovací omáčky a koření

Pravé americké barbecue koncentrované do jedné lahvičky? To jsou grilovací omáčky Bone Doctors. Tyto americké omáčky ke grilu nabízejí tu správnou směs sladkosti a štiplavosti, ke které se budete rádi vracet.

Barbecue omáčky Bone Doctors – to je chuť vítězství

Jako u mnoha dalších značek amerických BBQ omáček i za Bone Doctors stojí naprostá vášeň k dobrému jídlu a zejména ke grilování. Bruce a David jsou vystudovaní ortopedi, ale jejich společnou láskou je dobré jídlo. Před 35 lety se rozhodli vylepšit grilování vlastní i svých přátel a namíchali svou první BBQ omáčku.

Tím hlavním důvodem, proč se do celého projektu pustili, byla snaha vytvořit pravou americkou omáčku na maso bez konzervantů, bez kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy, bez umělých barviv a dalších aditiv. To se jim podařilo a vznikla první grilovací omáčka Bone Doctors - Original Barbeque Sauce.

I dnes nabízí barbecue omáčky Bone Doctors přírodní složení a příjemnou vyváženou chuť, která se pohybuje na pomezí sladké, pálivé a kouřového aroma. Kromě omáček míchají Bone Doctors také grilovací koření na maso, které nabízí bylinky a koření namíchané ve velmi chutném poměru.

Využití barbecue omáček je různorodé

Americké omáčky na maso nejsou to samé, co kečup. Můžete je použít na několik způsobů a vždycky díky nim dosáhnete příjemného chuťového výsledku. Co vše tedy můžete podniknout s grilovacími omáčkami?

  • Marináda. Nebojte se maso před grilováním nebo pečením naložit do marinády, do které jste přidali BBQ omáčku. Jestli se vám to zdá příliš lepkavé, vyzkoušejte koření na grilování, které smícháte s trochou oleje.
  • Potírání masa během grilování. Aby se maso při grilování nevysušilo, můžete ho potírat zbylou marinádou nebo grilovací omáčkou. Platí to především při přípravě klasického barbecue, kdy potírání omáčkou na grilování zajistí krásnou kůrku.
  • Při servírování. Co by bylo grilované maso bez dokonale harmonické omáčky na maso? Dodá šťavnatost i říz a doladí výslednou chuť celého pokrmu. 
4 položek celkem
Bone Doctors´ BBQ omáčka Brazen Heat, 425 g
269 Kč
Kód: 01746
Bone Doctors´ BBQ omáčka Sweet&Spicy, 425 g Kód: 01745
Bone Doctors´ BBQ omáčka Carolina Bold, 369 g
269 Kč

Omáčka na bázi jablečného octa bez rajčat oblíbená v Severní Karolíně.

Kód: 02291
Bone Doctors´ BBQ omáčka Original, 425 g
Tip
269 Kč
Kód: 01744

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %