Eat Barbecue

Výmluvnější název v oblasti přípravy barbecue snad nenajdete - značka Eat Barbecue nabízí grilovací koření a omáčky, které z vás (podle názvu jedné z nich) udělají doslova hrdinu za grilovacím roštem.

Osobní značka Roda Graye

Rod Gray je nejúspěšnější pitmaster od roku 2006. Se svým týmem Pellet Envy mají na kontě 79 vítězství v soutěžích po celých Spojených státech a desetkrát byli vyhlášeni nejlepším týmem celé sezóny. Rod Gray také pořádá vlastní masterclass a další vzdělávací aktivity po celém světě.

Celé své grilovací umění vtělil Rod právě do grilovacího koření Eat Barbecue. Nabízí pouze dvě chuťové varianty - Zero to Hero a The Most Powerful Thing. Ta první slibuje, že z vás udělá hvězdu příštího grilování, ta druhá tvrdí, že to může být ještě lepší.

Nejlepší žebírka na světě

Jestli si chcete připravit ta nejlepší pomalu pečená žebírka, pak je barbecue koření Eat Barbecue sázka na jistotu. Kromě žebírek s tímto BBQ kořením připravíte také další druhy masa, ať už jde o vepřové, hovězí, drůbež nebo ryby. Oba druhy koření na grilování od Eat Barbecue si oblíbí především ti, kteří preferují sladší chuť před pálivou, ale zároveň si potrpí na kouřové aroma.

Kromě grilovacího koření si můžete vybrat také z několika druhů omáček na grilování, které jsou vhodné k potírání masa během pečení i při konečném servírování. Jestli si chcete užít pravý Kansas, vsaďte na Eat Barbecue - tak jednoduché to je.

2 položek celkem
BBQ koření Eat BBQ "Zero to Hero", 189 g
330 Kč
Kód: 147490

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

96 %