Grand Hall

grand hall

Grilování samo o sobě se v současné době dostává do popředí v systému trávení volného času. Již to není pouhé zpracování masa, ale je to čas, kdy se sejde rodina či jiná skupina lidí, aby společně strávila příjemné odpoledne. V tomto oboru se z Čechů stávají stále větší odborníci, a proto je jasné, že výběr zařízení pro grilování podléhá větším nárokům, než tomu bylo doposud. Proto jsou zde produkty značky GrandHall zaručující nejvyšší kvalitu pro chvíle strávené u grilování. Nejen vysoká kvalita, ale i velice příjemný design, díky němuž zapadnou naše grily do všech venkovních prostor. Díky infračerveným hořákům Crossray® vás bude grilování přímo bavit. Vše rázem bude daleko příjemnější a snazší. Stačí si jen vybrat kterýkoliv z produktů nové série a nekonečně blažený požitek může směle začít.

X-Série

Nová série produktů značky GrandHall se pyšní především revolučním Porsche Design. Tento model byl navržen speciálně v Porsche Engineering Group GmbH a jeho design je dělaný přesně dle vašich požadavků. Spojení krásy a praktičnosti z něj činí dokonalý model pro příjemné chvíle strávené grilováním.

Technologie infračervených hořáků Crossray®

Známe to všichni! Vždy jsme byli nešťastní z toho, že je maso syrové zevnitř, i když zvenku je již zdárně hotové, někdy až připálené. Zdálo se pak, že není možné ugrilovat maso tak, aby nebylo syrové nebo naopak naprosto vysušené. Opak je pravdou. Revoluční technologie Crossray® zajišťuje, že infračervené paprsky procházející skrz jídlem uzavírají veškeré šťávy tak, že se jídlo nemá šanci vysušit a zůstává tak vždy plně šťavnaté. Zároveň potlačuje připalování, jelikož není zapotřebí žádného dřevěného uhlí či plynu, stačí dva nebo čtyři vertikálně vedené infračervené hořáky, které zajistí rovnoměrné rozmístění teploty tak, že váš pokrm bude vždy ohřátý stejně po celém povrchu. Díky Crossray® bude vaše jídlo chutnější a navíc daleko rychleji zpracované.

Topné pruhy

Jelikož grilování není vždy jen o grilu, tak se snažíme myslet i na faktory, které s grilováním souvisejí. Jednou z nich je prostředí, kde se grilování odehrává. Víme, že grilování není otázkou hodiny, naopak se vždy protáhne na dobu delší, než se počítá. Častokrát také do pozdních večerů, kdy je i v létě chladno. Proto přicházíme s technologií Heatstrips, jež umožňuje trávit chladné večery v příjemném teple. Jak? Jednoduše se pásy nainstalují podél zdí, markýz, nebo například pod slunečníky, a do deseti minut vám bude teplo. Díky mnoha variantám provedení a rozměrů je využití pruhů Heatstrips téměř nekonečné. Nejen na vaší verandě, ale i v kavárnách či na balkonech najdou své uplatnění. Zbavte se neúsporných ohřívačů s dlouhou dobou ohřevu a pořiďte si rychlý a úsporný systém Heatstrips. Vytvořit teplo již nikdy nebude tak snadné.

Tepelné zářiče

Jste nespokojeni s kvalitou vašich terasových zářičů? Pálí, ale neohřejí? Tento problém rychle a snadno vyřeší naše tepelné zářiče. Nezáleží na ročním období, během deseti minut bude vaše terasa vytopená na příjemnou teplotu. Připevnění je ideální na zeď nebo pod slunečníky. Dopřejte si pohodlí během chvílí relaxu.

Žádné produkty značky Grand Hall nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %