Kosmo´s Q

Kosmo’s Q – značka plná chuti a nápadů

Umíte si představit grilování a barbecue bez koření, omáček a dalších dochucovadel? My také ne, proto nabízíme rozmanitý výběr chutí i konzistencí od různých výrobců. Jedním z nich je Kosmo’s Q – značka, která původně vznikla jako nadšenecký projekt, ale díky vítězstvím v soutěžích World Steak Championship a World BBQ Championship se vypracovala na grilovací špici. V současné době ochucovadla Kosmo’s Q nechybí v zásobách žádného opravdového grilmastera po celém světě.

Kosmo jako rodinný grilmaster

Za vznikem značky Kosmo’s Q stojí chlapík jménem Darian, který si raději nechává říkat Kosmo. A tenhle Kosmo z Oklahomy barbecue vždycky vnímal jako skvělý způsob, jak trávit čas s rodinou a přáteli. Jeho první zaměstnání ho naučilo hodně o vaření a grilování a tyto znalosti začal Kosmo postupně používat a pilovat i doma. Vymýšlel a experimentoval, míchal a upravoval zakoupená ochucovadla. Jeho dokonalá víkendová barbecue přinášela všem zúčastněným skvělé gurmánské zážitky, a tak se v Kosmově hlavě vylíhnul nápad.

První vyhrání z kapsy (ne)vyhání

Kosmo si našetřil na svůj první malý smoky gril a vyrazil na BBQ soutěž. Přestože mezi ostřílenými profesionály s velkými soupravami působil dle vlastních slov směšně, obsadil první místo v kategorii žebra. A to už něco znamená, když si amatér odskočí od domácího zahradního grilu a vrátí se hned s trofejí, ne? Pro Kosma to znamenalo jednu z prvních nesmělých myšlenek na něco víc, než je domácí BBQ.

Setkání, které rozhodlo

Kosmo obrážel další soutěže a na jedné potkal výrobce koření a marinád, které používal. Chtěl se s ním poradit, jak se zlepšovat, ale arogantní chlápek ho jemně řečeno odmítl. A právě tehdy se zrodila další, tentokrát neodbytná myšlenka, která se rychle přetavila v rozhodnutí.

  • Vyrábět vlastní BBQ ochucovadla.
  • Nikdy nezabouchnout dveře někomu, kdo chce poradit nebo pomoci.
  • Pomáhat ostatním grilovacím fanatikům vytvářet nezapomenutelné BBQ zážitky.

Cesta vzhůru

Samozřejmě to nebylo hned rána na ránu, ráz na ráz. Kosmo experimentoval, míchal svá vlastní ochucovadla a sbíral s nimi jednu výhru za druhou. V týdnu pracoval jako řidič kamionu, o víkendech se snažil dostat svou právě vzniklou značku Kosmo’s Q do povědomí BBQ nadšenců. Až po několika letech se Kosmo rozhodl jít za svým snem naplno. Koupil potravinářský vůz, se kterým objížděl oklahomské cateringové akce, pak začal točit videa na YouTube. Zákazníci přibývali a sen se začal plnit. 

Kosmo úspěšný, originální a poctivý

Kosmo’s Q začínali prodejem jednoho výrobku, dnes distribuují víc než 30 různých výrobků milovníkům grilování a profesionálním kuchařům po celém světě. Sortiment neustále rozšiřují o nové směsi koření, omáčky a injektáže. Každý produkt prochází intenzivním testováním, Kosmo’s Q se řídí heslem: „Pokud to pro nás v Kosmo’s Q není dost dobré, není to dost dobré pro vás.”

Poctivé produkty Kosmo’s Q

Pro maximální chuť a šťavnatost masa vyrábí Kosmo’s Q injektáže, které se aplikují dovnitř masa. Ať už grilujete vepřové, hovězí nebo drůbeží, v sortimentu Kosmo’s Q najdete injektáž pro každý druh.

V mistrovské dílo proměníte obyčejný kus masa také s BBQ kořením. Opět můžete vybírat podle druhu masa, ale také podle chuti. Je libo jemnější, nebo ostré? Nasládlé, nebo pořádně pikantní? Kosmo’s Q má dokonce paleo a keto řadu koření.

Mezi marinádami také najdete různé příchutě: třeba specialitky, jako jsou omáčky ze sladkých jablek nebo medové omáčky jalapeño. Bezkonkurenční výsledek grilování pak zajistí slané nálevy na kuřecí, krůtí a vepřové maso. 

Kosmo vám potvrdí, že ochucovadla jsou základem pořádné grilovačky. Bez nich by maso bylo prostě jen maso, s nimi jde o kulinářský zážitek, který si budou všichni dlouho pamatovat. Neváhejte a vyberte si ochucovadlo podle svého gusta hned teď.

9 položek celkem
Grilovací koření Kosmo´s Q SPG, 340 g
449 Kč

Jedinečná trojitá zbraň pro grilování: sůl, pepř a česnek!

Kód: 150172
BBQ koření Kosmo´s Q Honey Killer Bee, 374 g
Tip
449 Kč
Kód: 150150
BBQ koření Kosmo´s Q Cow Cover, 297 g
449 Kč
Kód: 150153
BBQ koření Kosmo´s Q Dirty Bird HOT, 311 g
Tip
449 Kč
Kód: 150152
BBQ koření Kosmo´s Q Texas Beef, 391 g
449 Kč

BBQ koření s vůní kouře pro přípravu hovězího hrudí, steaků a hovězích žeber!

Kód: 150154
BBQ koření Kosmo´s Q Dirty Bird, 311 g
449 Kč
Kód: 150166
BBQ injektáž Kosmo´s Q Reserve Blend Brisket, 453 g Kód: 150156
BBQ koření Kosmo´s Q Honey Killer Bee Chipotle, 357 g
Tip
Kód: 150173
BBQ koření Kosmo´s Q Cow Cover HOT, 297 g Kód: 150206

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

96 %