Squeeze Cheese

Sýrové omáčky Squeeze Cheese

Užijte si grilované pochoutky ještě trochu jinak. Jestli jsou vaší první volbou hot dogy nebo hamburgery, vyzkoušejte originální sýrové omáčky Squeeze Cheese, které dodají vašim pokrmům nový chuťový rozměr.

Originální americké sýrové omáčky

Jestli je něco, co milujeme stejně jako dobře ugrilovaný kousek masa, je to sýr. Skvělá ingredience, která umí i ten nejjednodušší pokrm proměnit ve vysokou gastronomii. Nebo alespoň v neodolatelné jídlo, kterého se nemůžete nabažit.

Sýrové omáčky Squeeze Cheese jsou skvělým pomocníkem, jak obměnit vaše oblíbené grilované pochoutky. Nejoblíbenější Squeeze Cheese Cheddar vás ohromí plnou sýrovou chutí vyladěnou do posledního detailu a krémovou konzistencí. Za vyzkoušení stojí také pikantní sýrové omáčky s chilli papričkami Chipotle nebo Habanero, které jsou zajímavou variantou, když už vás klasické pálivé chilli omáčky trochu nudí.

Omáčka do burgerů i na nachos

Omáčky Squeeze Cheese můžete využít mnoha způsoby, které vám budou chutnat. Skvělé jsou jako omáčky do hot dogů a burgerů, kterým dodají intenzivní sýrovou chuť a ještě podpoří jejich dokonalou šťavnatost. Omáčky na grilování mohou mít i tuto jemnou podobu, která osloví ty, kteří štiplavosti příliš neholdují.

Hodí se také jako omáčka na nachos. Můžete je servírovat třeba jako předkrm, zatímco čekáte na hlavní chod v podobě dokonalého barbecue s Buffalo omáčkami nebo jen tak večer k televizi. Sýrová omáčka může být také zajímavým zpestřením salátů. Grilování je s omáčkami Squeeze Cheese ještě větší zábava.

5 položek celkem
Nacho Squeeze Cheese, 440 ml
Nacho Squeeze Cheese, 440 ml
Momentálně nedostupné
135 Kč

Originální americká sýrová omáčka se skvěle hodí k nachos jako dip. 

Kód: 18-011
Cheddar Squeeze Cheese, 440 ml
Cheddar Squeeze Cheese, 440 ml
Momentálně nedostupné
135 Kč

Originální americká sýrová omáčka se skvěle hodí do hot dogů, burgerů nebo k nachos jako dip. 

Kód: 18-008
Jalapeno Squeeze Cheese, 440 ml
Jalapeno Squeeze Cheese, 440 ml
Momentálně nedostupné
135 Kč

Originální americká pálivá sýrová omáčka s příchutí jalapeno papriček se skvěle hodí do hot dogů, burgerů nebo k nachos jako dip. 

Kód: 18-010
Habanero Squeeze Cheese
Habanero Squeeze Cheese
Skladem (>5 ks)
135 Kč

Originální americká pálivá sýrová omáčka s příchutí habanero papriček se skvěle hodí do hot dogů, burgerů nebo k nachos jako dip. 

Kód: 18-045
Chipotle Squeeze Cheese, 440 ml
Chipotle Squeeze Cheese, 440 ml
Momentálně nedostupné
135 Kč

Originální americká pálivá sýrová omáčka s příchutí chipotle papriček se skvěle hodí do hot dogů, burgerů nebo k nachos jako dip. 

Kód: 18-006

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %