Peletové grily Broil King

Kanadská značka grilů Broil King začala s výrobou svých modelů už v 80. letech 20. století, ale peletové grily do své nabídky zařadila až v roce 2019. Přesto zahradní peletové grily Broil King patří k těm nejlepším na trhu, usnadní vám práci a dopřejí nezapomenutelný zážitek.

 

2 položek celkem
Peletový gril Broil King Crown Pellet 500
Doprava zdarma
37 990 Kč

Špičkový gril s kvalitním dřevěným palivem a patentovaným systémem teplotního řízení. Velké ohniště a rošt umožňují přípravu pokrmů pro...

Kód: 494055
Peletový gril Broil King Crown Pellet 400
Tip Doprava zdarma
32 990 Kč

Zahradní peletový gril s digitálním řízením teploty a velkým grilovacím prostorem. Pevná ocelová konstrukce a nejlepší utěsnění v oboru...

Kód: 493055

Proč si vybrat peletové grily Broil King

Zahradní grily Broil King představují skvělou volbu, pokud hledáte kvalitní moderní gril za rozumnou cenu. Broil King přináší grily vyrobené ze solidních materiálů - tělo grilu včetně nohou je vyrobené z nerezové oceli, hořáky jsou z kvalitní litiny. Vše je opatřeno nátěrem v černém matu, který zaručuje, že zahradní grily Broil King vydrží dlouhé roky.

Peletové grily Broil King se nebojí ani moderních technologií, stejně jako např. peletové grily Weber nabízí přehledný LCD displej a možnost ovládání z mobilní aplikace. Kromě toho se s Broil King Crown Pellet můžete těšit také na:

  • výškově nastavitelné nohy, které se jednoduše přizpůsobí nerovnému terénu,
  • integrovaný sondový teploměr, který díky dvěma sondám umožňuje sledovat teplotu uvnitř masa, abyste dosáhli opravdu delikátního výsledku,
  • možnost nastavení teploty jedním tlačítkem,
  • široký rozsah teplot od 90 do 315 °C, který umožní použít peletové grily Broil King pro rychlou přípravu steaků i pro pomalé grilování ve stylu barbecue.

Výhody peletových grilů

Dnes si můžeme vybrat hned z několika možností, jak roztopit gril. Pro příznivce klasiky jsou stále v nabídce grily na dřevěné uhlí, výhodou plynových a elektrických grilů je jednoduchost jejich použití. Peletové grily se pohybují na pomezí automatizace a vůně dřeva.

Moderní kvalitní peletové grily využívají šnekový podavač, který se v průběhu grilování sám postará o dostatečný přísun paliva. To najdeme nejen u Broil King, ale stejně fungují také peletové grily Traeger nebo další tradiční americká značka Pit Boss.

Pelety si navíc můžete vybrat z široké škály dřevin, prodávají se také různě ochucené varianty, které dovolují experimentovat s různými vůněmi a chutěmi výsledného pokrmu.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %