Weber udírny

Jestli se o grilování a uzení aspoň trochu zajímáte, museli jste se setkat s americkou značkou Weber. Ta nabízí nejen kvalitní a velmi dobře designově zpracované kotlíkové grily, ale také udírny. Udírny Weber jsou multifunkční a práce s nimi vás rozhodně bude bavit.

Vyzkoušejte udící grily Weber

Součástí dnešních grilů je často poklop, díky kterému jsou vhodné také na zauzování pokrmů. Mezi nimi vyniká gril Weber Smokey Mountain, který umožňuje jak přípravu grilovaných dobrot, tak uzení a zauzování v grilu. Je skvělou volbou především pro ty, kdo si zamilovali klasické americké barbecue, tedy pomalou tepelnou přípravu masa při teplotě okolo 110 °C, které v běžné elektrické udírně rozhodně nepřipravíte.

Díky Weber příslušenství na uzení, především univerzálnímu udícímu boxu snadno proměníte v jednoduchou domácí udírnu jakýkoliv gril s poklopem. To je dobrá zpráva především pro začátečníky, kteří si nechtějí hned pořizovat velkou elektrickou udírnu, ale chtějí si občas dopřát pokrmy s chutí kouře.

2 položek celkem
Weber Smokey Mountain Cooker 47 cm
Tip Doprava zdarma K prohlédnutí na prodejně
12 490 Kč

Gril Weber Smokey Mountain Cooker 47 cm je ideální pro náročné grilování s nevšední krajinou a lahodnou chutí. Díky inovativní konstrukci...

Kód: 721004
Weber Smokey Mountain Cooker 57 cm
Doprava zdarma
14 490 Kč

Gril Weber Smokey Mountain Cooker 57 cm - kvalitní konstrukce z prvotřídních materiálů pro rovnoměrné tepelné zpracování jídla a...

Kód: 731004

Jak na uzení v grilu Weber

Jako udící grily Weber dobře poslouží elektrické i plynové grily, ale klasikou jsou grily na dřevěné uhlí. Jakmile roztopíte gril na požadovanou teplotu (v poklopu je zabudovaný teploměr), můžete na rošt položit maso, ryby nebo sýry, přidat udící box se štěpkou na uzení a těšit se na výsledek.

A jestli si bez uzení svůj život neumíte představit, rozhodně vyzkoušejte elektrické udírny značek Borniak nebo Bradley. Nabízejí komfort moderních technologií a připravíte v nich až 20 kg masa najednou.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

97 %