Peletové grily Weber SmokeFire EX4 GBS a EX6 GBS

Tak konečně! Už to vypadalo, že do segmentu peletových grilů americký Weber vůbec nezasáhne a přenechá tuto relativně novou kategorií grilů a grilování jiným výrobcům. A ejhle! Po roce náznaků se Weber koncem roku 2019 "přiznal", že na jaře 2020 uvede na trh své 2 modely peletových grilů a to Weber SmokeFire EX4 GBS a o trochu větší Weber SmokeFire EX6 GBS. Myslím, že se máme opravdu na co těšit. Reakce konkurentů jsou možná oprávněně plné obav ...

22510001BR_2_1800x1800-REV3

Zcela odlišná konstrukce od konkurenčních peletových grilů dělá Weber SmokeFire více využitelným zejména pro přímé grilování. O co se jedná? Weber ve své nové řadě peletových grilů využívá osvědčený systém flavorizérů (aromakolejnic), pod kterými sice nejsou plynové hořáky, ale je tam hořák s peletami a teplo od hořáku je pak právě přes tyto flavorizéry distribuováno dále. Celý princip fungování je velmi pěkně zobrazen na následujícím videu:

Grilování v peletových grilech znamená grilování na žáru z čistého dřeva. Dřevěné BBQ pelety do peletových grilů se dodávají v několika druzích dřevin a jsou vyráběny z čistého dřeva. V peletových grilech se nepoužívají dřevěné pelety k topení. Zaujalo vás grilování na dřevě? Pokud ano, prozkoumejte naši nabídku grilů na dřevěné pelety.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %