Masterbuilt

Americké grily na dřevěné uhlí Masterbuilt

Nedáte dopustit na grily na dřevěné uhlí a očekáváte skvělé výsledky? Pak jsou grily Masterbuilt to pravé pro vás. Můžete s nimi připravit dokonalý steak i krásně vyuzený kousek masa. A mají spoustu dalších vychytávek pro perfektní požitek z grilování.

Grily na dřevěné uhlí Masterbuilt Gravity

Tyto americké grily na dřevěné uhlí získaly své pojmenování podle skvěle vymyšleného a přitom velmi jednoduchého zásobníku na dřevěné uhlí. Do válce nasypete grilovací uhlí nebo brikety a gravitace už se postará o to, že budete mít dostatek paliva až pro 12 hodin grilování (u modelu Masterbuilt Gravity 800).

Digitální grily Masterbuilt v sobě navíc spojují tradiční metodu grilování na dřevěném uhlí se spoustou moderních prvků. Pro grilování i barbecue si můžete nastavit přesnou teplotu díky technologii DigitalFan™ a celý gril můžete dokonce ovládat pomocí mobilní aplikace přes Wi-Fi. Navíc se jedná o grily s věstavěným teploměrem na maso včetně termosondy, takže dosáhnete dokonale připraveného masa při každém grilování.

Další důvody, proč si pořídit grily na dřevěné uhlí Masterbuilt

Digitální grily Masterbuilt dobře poslouží jako gril a udírna zároveň. Navíc myslí i na další praktické prvky, které vám grilování zpříjemní a usnadní:

  • Jsou mobilní. Mají pevný podvozek opatřený dvěma kolečky, takže můžete gril snadno přemístit podle potřeby.
  • Skládací přední police u grilů Masterbuilt Gravity 560 i Masterbuilt Gravity 800 z nerezové oceli umožňuje rozšířit pracovní plochu.
  • Grilovací litinové rošty jsou oboustranné, takže umožňují přímé grilování prudkým žárem i pomalé uzení.
  • Součástí balení je také ocelová deska, díky které jednoduše připravíte vajíčka, slaninu nebo krevety.

Rozpálení grilu je opravdu bleskové - na maximální teplotu 307 °C se rozehřívá pouhých 13 minut.

3 položek celkem
Automatický gril na dřevěné uhlí Masterbuilt Gravity 800
Doprava zdarma
27 990 Kč

Výkonný gril s technologií gravitačního podávání dřevěného uhlí nebo briket ze zásobníku, jehož naplnění umožňuje provoz až 10 hodin....

Kód: MB20040221
Masterbuilt Gravity 560
Doprava zdarma
24 990 Kč

Pokročilý gril s inovativním způsobem grilování pomocí pelet. SMART DIGITAL CONTROL umožňuje přesné nastavení teploty a času. Pohodlné...

Kód: MB20040220
Ochranný obl pro gril Masterbuilt Gravity 800
Doprava zdarma
2 290 Kč
Kód: MB20080221

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %