Grily na dřevěné uhlí Masterbuilt

Není gril, jako gril. Pokud si chcete vychutnat nefalšovanou vůni poctivě grilovaného masa, sáhněte po grilu na dřevěné uhlí Masterbuilt. Jste milovníci nevšedního designu? Masterbuilt vás určitě nezklame, zaujmout by vás ale mohly i jedinečné keramické zahradní grily.

Řada grilů Gravity Series navíc nabízí opravdu mnoho, čím vás může překvapit. 

Masterbuilt pro začátečníky i ostřílené grillmastry 

Masterbuilt přináší ty nejlepší zážitky z grilování na zahrady běžných lidí i ostřílených profíků. Nabízí menší přenosné grily, tradiční grily na dřevěné uhlí i řadu hybridních grilů s udírnou. Ať už ale zvolíte jakýkoliv, na konci grilování sundáte z roštu hotové mistrovské dílo. 

Společnost Masterbuilt vyrábí grily špičkové kvality, které nadchnou i ty největší profíky v grilovací zástěře. Nejen pro nadšence do moderních technologií přináší řada Gravity Series grily s elektrickým ovládáním a možností propojení s mobilní aplikací. 

Na to, jak probíhá propojení grilu s chytrým telefonem, se můžete podívat v krátkém ilustračním videu.

Rádi byste se porozhlédli po dalších grilech na dřevěné uhlí? Mohly by vás zaujmout keramické grily Big Green Egg nebo zahradní grily Weber

Kvalita a pohodlí na prvním místě 

Grily značky Masterbuilt vám poskytnou vše, co můžete při přípravě grilovaných specialit potřebovat. Kvalitní zahradní grily řady Gravity Series, mezi které patří například Masterbuilt Gravity 800 či Masterbuilt Gravity 560, jsou navrženy pro pomalý i rychlý způsob vaření. Teploty 110 °C dosáhne gril již do 7 minut a na teplotu přes 300 °C se dostanete do čtvrt hodiny.  

Zásobníky na dřevěné uhlí GravityFed pojmou palivo až na 12 hodin pohodlné přípravy grilovaných specialit bez nutnosti přikládání. Digitální ovládání ventilátoru DigitalFan se pak postará o přesun vzduchu ze zásobníku do varné komory, čímž udržuje stabilní teplotu při grilování

Nejsou pro vás grily na dřevěné uhlí to pravé? Nezoufejte, nabídka je široká. Co byste řekli na zahradní plynové grily či peletové grily?

Péče o grily Masterbuilt

Stejně jako o všechny spotřebiče, i o grily je třeba se pravidelně starat. Zahradní grily Masterbuilt vám dopřejí jedinečné kulinářské zážitky, vy jim na oplátku dopřejete patřičnou péči. 

Nejen litinové rošty, které najdete u řady venkovních grilů Gravity Series, je nezbytné správně a pravidelně čistit. Tím zamezíte tvorbě rzi, ke které mohou být náchylné. Po každém grilování tedy přichází na řadu rychlé čištění. Rošt rozehřejete tak, aby se zbytky jídla spálily a po vychladnutí je odstraníte kartáčem určeným na venkovní grily. Poté je nezbytné rošt důkladně vysušit a nanést tenkou vrstvu rostlinného oleje, která ho ochrání právě proti rzi. A gril je připravený na další použití. 

V krátkém videu se můžete podívat, jak probíhá kompletní čištění grilu z řady Gravity Series.

Nenechte nic náhodě a buďte na grilovací sezónu patřičně připraveni. Chybět vám určitě nesmí dřevěné uhlí a brikety ani kvalitní podpalovače pro vaše pohodlí. 

2 položek celkem
Automatický gril na dřevěné uhlí Masterbuilt Gravity 800
Doprava zdarma
27 990 Kč

Výkonný gril s technologií gravitačního podávání dřevěného uhlí nebo briket ze zásobníku, jehož naplnění umožňuje provoz až 10 hodin....

Kód: MB20040221
Masterbuilt Gravity 560
Doprava zdarma
24 990 Kč

Pokročilý gril s inovativním způsobem grilování pomocí pelet. SMART DIGITAL CONTROL umožňuje přesné nastavení teploty a času. Pohodlné...

Kód: MB20040220
×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %