Keramické grily Monolith

2 položek celkem
Keramický gril Monolith Icon
Doprava zdarma
18 200 Kč

Monolith Icon je keramický gril na cesty s ocelovým grilovacím roštem o průměru 33 cm.

Kód: 102000

Keramické grily na dřevěné uhlí Monolith jsou oblíbené zejména kvůli svému multifunkčnímu využití. Jejich obsluha je snadná a výsledky vás mile překvapí. Využijete je nejen při grilování, ale i barbecue, uzení a pečení. 

Původní koncept keramického grilu Monolith vychází z japonské "pece kamado" a je starý přes 3 000 let. Vnější strana grilu je tvořená z odolné keramiky, vnitřní strana keramickým topeništěm a rozpěrnou deskou pro nepřímé grilování. Díky konceptu Monolithu může teplo proudit po stranách a rovnoměrně kolem celého pokrmu.

Keramické grily Monolith – pro přímé i nepřímé grilování

Keramické grily Monolith můžete využívat na přímé i nepřímé grilování, uzení i barbecue. Nepřímé grilování s Monolithem tak poskytuje celou řadu možností využití. Teplo v Monolithu proudí kolem rozpěrné desky, podél víka nahoru a pak se z vrchu vrací rovnoměrně zpět. Vaše připravovaná lahůdka se proto jen tak snadno nespálí. Podobný princip je využíván u kamenných pecí. Keramický gril Monolith proto můžete klidně využít také k přípravě domácího chleba nebo pizzy.

Za zmínku u Monolithu rozhodně stojí také možnost dodatečného přidávání dřevěných lupínků v průběhu grilování pomocí posuvné lišty. Právě dodatečné přidání dřevěných udících lupínků připravovaný pokrm krásně provoní a umocní jeho chuť.

Na keramické grily Monolith platí záruka 10 let. Potřebujete poradit s výběrem? Máte doplňující otázky k Monolithu? Kontaktujte nás. Rádi Vám na vše odpovíme.

93 %

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení