Keramické grily Monolith

8 položek celkem
Keramický gril Big Green Egg Medium
Tip Doprava zdarma
31 263 Kč
Kód: BGE-117625
Keramický gril Big Green Egg Small
Doprava zdarma
23 728 Kč
Kód: BGE-117601
Keramický gril Big Green Egg XLarge
Doprava zdarma
59 853 Kč
Kód: BGE-117649
Keramický gril Big Green Egg MiniMax
Doprava zdarma
25 652 Kč
Kód: BGE-119650
Keramický gril Big Green Egg Large
Tip Doprava zdarma
39 914 Kč

Big Green Egg Large je nejoblíbenějším členem rodiny Big Green Egg. Lze jej používat jako udírnu, gril nebo keramickou pec na...

Kód: BGE-117632
Keramický gril Big Green Egg Mini
Doprava zdarma
Keramický gril Big Green Egg Mini
Momentálně nedostupné
15 872 Kč
Kód: BGE-117618

Keramické grily na dřevěné uhlí Monolith jsou oblíbené zejména kvůli svému multifunkčnímu využití. Jejich obsluha je snadná a výsledky vás mile překvapí. Využijete je nejen při grilování, ale i barbecue, uzení a pečení. 

Původní koncept keramického grilu Monolith vychází z japonské "pece kamado" a je starý přes 3 000 let. Vnější strana grilu je tvořená z odolné keramiky, vnitřní strana keramickým topeništěm a rozpěrnou deskou pro nepřímé grilování. Díky konceptu Monolithu může teplo proudit po stranách a rovnoměrně kolem celého pokrmu.

Keramické grily Monolith – pro přímé i nepřímé grilování

Keramické grily Monolith můžete využívat na přímé i nepřímé grilování, uzení i barbecue. Nepřímé grilování s Monolithem tak poskytuje celou řadu možností využití. Teplo v Monolithu proudí kolem rozpěrné desky, podél víka nahoru a pak se z vrchu vrací rovnoměrně zpět. Vaše připravovaná lahůdka se proto jen tak snadno nespálí. Podobný princip je využíván u kamenných pecí. Keramický gril Monolith proto můžete klidně využít také k přípravě domácího chleba nebo pizzy.

Za zmínku u Monolithu rozhodně stojí také možnost dodatečného přidávání dřevěných lupínků v průběhu grilování pomocí posuvné lišty. Právě dodatečné přidání dřevěných udících lupínků připravovaný pokrm krásně provoní a umocní jeho chuť.

Na keramické grily Monolith platí záruka 10 let. Potřebujete poradit s výběrem? Máte doplňující otázky k Monolithu? Kontaktujte nás. Rádi Vám na vše odpovíme.

100%