Keramické grily Monolith

Keramické grily na dřevěné uhlí Monolith jsou oblíbené zejména kvůli svému multifunkčnímu využití. Jejich obsluha je snadná a výsledky vás mile překvapí. Využijete je nejen při grilování, ale i barbecue, uzení a pečení. 

Původní koncept keramického grilu Monolith vychází z japonské "pece kamado" a je starý přes 3 000 let. Vnější strana grilu je tvořená z odolné keramiky, vnitřní strana keramickým topeništěm a rozpěrnou deskou pro nepřímé grilování. Díky konceptu Monolithu může teplo proudit po stranách a rovnoměrně kolem celého pokrmu.

Keramické grily Monolith – pro přímé i nepřímé grilování

Keramické grily Monolith můžete využívat na přímé i nepřímé grilování, uzení i barbecue. Nepřímé grilování s Monolithem tak poskytuje celou řadu možností využití. Teplo v Monolithu proudí kolem rozpěrné desky, podél víka nahoru a pak se z vrchu vrací rovnoměrně zpět. Vaše připravovaná lahůdka se proto jen tak snadno nespálí. Podobný princip je využíván u kamenných pecí. Keramický gril Monolith proto můžete klidně využít také k přípravě domácího chleba nebo pizzy.

Za zmínku u Monolithu rozhodně stojí také možnost dodatečného přidávání dřevěných lupínků v průběhu grilování pomocí posuvné lišty. Právě dodatečné přidání dřevěných udících lupínků připravovaný pokrm krásně provoní a umocní jeho chuť.

Na keramické grily Monolith platí záruka 10 let. Potřebujete poradit s výběrem? Máte doplňující otázky k Monolithu? Kontaktujte nás. Rádi Vám na vše odpovíme.

3 položek celkem
Keramický gril Monolith Icon
Doprava zdarma
21 960 Kč

Monolith Icon je keramický gril na cesty s ocelovým grilovacím roštem o průměru 33 cm.

Kód: 102000
Keramický gril Monolith Classic solo Pro Serie 2.0 - BLACK
Doprava zdarma
42 800 Kč

Špičkový outdoorový gril kombinující tradiční BBQ styl s moderní technologií. Vyroben z kvalitní keramiky, umožňuje přesné řízení...

Kód: 121002-BLACK
Keramický gril Monolith Classic Pro Serie 2.0 - BLACK
Doprava zdarma
49 890 Kč

Keramický gril s kvalitním tělem pro rovnoměrné tepelné rozložení a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Elegantní design a mnoho...

Kód: 121001-BLACK
×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %