Grily Weber Original Kettle

Nejprodávanější

Gril Weber Original Kettle E-4710
Gril Weber Original Kettle E-4710
Skladem (2 ks)
Kód: 13101004
 
5 135 Kč
1 položek celkem
Gril Weber Original Kettle E-4710
Doprava zdarma
5 135 Kč
Kód: 13101004

Grilujete rádi na dřevěném uhlí? V tom případě jsou pro Vás jako stvořené grily Weber Original Kettle, které nabízejí opravdu velmi vysoký komfort při přípravě jídla. Hlavní předností těchto grilů je systém One-Touch umožňující snadné čištění od popela a úžasně jednoduchou regulaci intenzity žáru bez nutnosti manipulace s grilovacím roštem. U modelu Premium jistě oceníte uzavřený popelník místo hliníkové misky a odklápěcí grilovací rošt.

Jak funguje systém One-Touch?

Systém One-Touch , kterým jsou vybaveny zahradní grily Weber na dřevěné uhlí, velmi ulehčuje práci při grilování a následné údržbě grilu. Grily Original Kettle jsou ve své spodní části vybaveny průduchy pro proudění vzduchu a odstraňování popela. Ovládáním systému One-Touch popel jednoduše padá do misky (nebo popelníku) umístěné pod kotlem grilu a intenzita žáru je ovlivňována tím, jak hodně jsou průduchy díky One-Touch systému otevřeny. U venkovních grilů Weber One Touch se nemusíte starat o výškové nastavení roštu, stačí pouze regulovat přívod a odtah vzduchu.

Nemáte rádi zahradní grily na dřevěné uhlí? Podívejte se i na naší nabídku malých plynových grilů, možná Vás z ní něco zaujme.

100%