Moderní plynové grily Weber Q

Nejprodávanější

Plynový gril Weber Q 1200 Stand, Black
Plynový gril Weber Q 1200 Stand, Black
Skladem (1 ks)
Kód: 51010375
 
9 440 Kč
1 položek celkem
Plynový gril Weber Q 1200 Stand, Black
Doprava zdarma
9 440 Kč

Nejmenší plynový gril z řady Q ideální na balkon, terasu, kempování nebo do karavanu. Ale nic nebrání tomu, grilovat na něm na u Vás doma...

Kód: 51010375

Hledáte menší, ale výkonný, plynový gril, který lze snadno přemístit? Tak přesně pro Vás jsou stvořeny grily z řady Weber Q. Jejich přednosti oceníte například při zahradních party. A díky malým rozměrům se plynové grily Weber Q vejdou i do auta, proto je můžete vzít na výlet do přírody a uspořádat si tak vlastní piknik s grilováním.

Malé plynové grily Weber Q

Mezi grily Weber Q naleznete cenově velmi dostupné produkty, které Vás uvedou do světa kvalitního grilování. Některé z grilů Weber Q jsou vybaveny vozíkem, díky kterému je úžasně jednoduché je přesouvat z místa na místo. Jeden den ho můžete používat na zahradě vašeho domu a druhý den se s tímto grilem můžete vydat třeba do přírody. Grily Weber Q umožňují připojení na plynovou láhev s PB (menší modely Q 1200 na plynovou kartuši nebo redukcí také na PB láhev), která umožňuje dlouhodobé grilování bez potřeby výměny, což je jednoznačná výhoda oproti grilům na dřevěné uhlí. K pohodlnému a rychlému zapálení hořáků slouží elektrické zapalování. Tyto zahradní grily jsou samozřejmě vybaveny mnohými dalšími funkcemi.

100%