Teploměry a další příslušenství Weber iGrill

Ugrilovat správně propečený a šťavnatý steak není nijak jednoduché. Můžete se zkusit spolehnout na své zkušenosti, ale nikdo není neomylný. Raději se spolehněte na moderní technologie a teploměry ke grilu, které zajistí, že výsledek bude vždy perfektní. Pamatujte, že pouze vnitřní teplota v mase hovoří o stupni jeho propečení.

Vpichovací termosondy Weber

Termosondy na gril patří k populárnímu grilovacímu náčiní Weber, protože zaručují skvělý výsledek a jejich použití je velmi snadné. Stačí při grilování zapíchnout jehlici doprostřed masa a sledovat vnitřní teplotu. Díky tomu si můžete být jistí, že maso bude křehké a šťavnaté, ale zároveň půjde o teplotu, která zahubí případné bakterie, jež by mohly způsobit zažívací potíže nebo otravu.

Pro používání digitálních teploměrů Weber nepotřebujete žádné další vybavení, ale mohou se vám hodit ochranné pomůcky proti popálení, tedy zástěry a rukavice. Také nezáleží na tom, jestli je váš gril elektrický, plynový nebo na dřevěné uhlí.

Nejprodávanější

Držák na termosondu Weber iGrill
Držák na termosondu Weber iGrill
Momentálně nedostupné
Kód: 7240
 
399 Kč
1 položek celkem
Držák na termosondu Weber iGrill
Držák na termosondu Weber iGrill
Momentálně nedostupné
399 Kč
Kód: 7240

Spolehněte se na moderní technologie

Grily Weber jdou s dobou a vy můžete jít spolu s nimi. Mobilní telefony a nejrůznější aplikace dnes můžeme využít takřka ve všech oblastech našeho života a grilování rozhodně není výjimkou. Značka Weber vyvinula svou technologii iGrill, která umožňuje kontrolovat průběh grilování na telefonech nebo tabletech.

Například termosonda iGrill vám po připojení v aplikaci sama dá vědět, že je maso tak akorát propečené a vhodné ke konzumaci. Grilování se tak stává ještě snadnějším a dává vám možnost experimentovat nejen s chutěmi, ale i s moderní technologií.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %