Digitální elektrické udírny

5 položek celkem
Elektrická digitální udírna Bradley Smoker 4
Tip Doprava zdarma K prohlédnutí na prodejně
ZDARMAZDARMA
22 990 Kč

Bradley Smoker je revoluční přenosná venkovní automatická udírna pro pomalé uzení studeným, teplým nebo horkým kouřem s extra technologií...

Kód: BTDS76CE
Digitální udírna Borniak UWD-NT-70 s časovačem
Tip Doprava zdarma
28 990 Kč

Digitální udírna o objemu 70 l s automatickým generátorem kouře na dřevěnou štěpku, s novým elektronickým ovládacím panelem s časovačem a...

Kód: UWD-NT-70
Digitální udírna Borniak UWD-NT-150 s časovačem
Doprava zdarma
35 990 Kč

Digitální udírna o objemu 150 l s automatickým generátorem kouře na dřevěnou štěpku, s novým elektronickým ovládacím panelem s časovačem...

Kód: UWD-NT-150
Elektrická digitální udírna Bradley Smoker 6
Doprava zdarma
26 990 Kč

>Automatická elektrická udírna s 6 rošty a generátorem kouře pro domácí použití. Bradley Smoker je revoluční přenosná udírna pro...

Kód: BTDS108CE
Elektrická digitální udírna Bradley Smoker Professional P10
Doprava zdarma
39 990 Kč

Mistr grilu radí Jak vyudit bůček Dřevo na uzení - jaké je to nejlepší? Jak naložit maso na uzení Všechny rady

Kód: BS1019CE

Dopřejte si dokonale vyuzené klobásky, žebírka nebo sýry kdykoliv chcete. Dokonce vás to nebude stát ani příliš práce, stačí celý proces svěřit digitální elektrické udírně. Automatické udírny stačí jen naplnit dobrotami, nastavit správnou teplotu a časovač a počkat si na výsledek.

Udírny s elektrickým ovládáním zvládne i začátečník

Jestli patří k těm, kteří sice milují typickou vůni kouře, ale sami s domácím uzením teprve začínají, pak jsou digitální udírny skvělým startem. Elektrické udírny navíc nepotřebují zvláštní palivo, o vše se postará běžná elektrická přípojka.

Na rozdíl od analogových elektrických udíren vám automatické udírny nabízí velmi pohodlné použití. Na digitální udírně vše vidíte na první pohled, klíčovým prvkem automatické udírny na elektriku je totiž přehledný displej, ze kterého snadno odečtete aktuální teplotu. Díky automatickému časovači se vám nestane, že byste nechali pokrmy v udírně příliš dlouho, a povedený pokus o perfektní uzeninu můžete kdykoliv zopakovat se stejným výsledkem.

Vsaďte na kvalitní udírny s elektrickým ovládáním

Elektrické udírny jsou skvělou volbou nejen pro domácí použití, ale oblíbili si je i šéfkuchaři v restauracích. Podnik s venkovní nebo přenosnou udírnou snadno získá plusové body u zákazníků, kteří se budou rádi vracet.

Aby vám digitální udírna dlouho vydržela, je dobré vsadit na značky s prověřenou kvalitou. Vedle nešlápnete s udírnami Borniak nebo Bradley, které milují zákazníci po celém světě.

Tip: Nejste si jistí, která udírna je pro vás ta pravá? Přečtěte si naše tipy, jak vybrat udírnu a nesáhnout vedle. Stačí následovat několik základních otázek a radost z venkovní udírny si budete užívat dlouhé roky.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

96 %