Elektrická digitální udírna Bradley Smoker 4

Kód: BTDS76CE
Tip Doprava zdarma
22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022

Bradley Smoker je revoluční přenosná venkovní udírna pro pomalé uzení studeným, teplým nebo horkým kouřem s extra technologií pro domácnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bradley udírna je vlastně izolovaná "trouba" a je navržena tak, aby automaticky generovala trvalý tok čistého kouře (doutnající briketka produkuje kouř, který je čtyřikrát čistší než při klasickém hoření dřeva). Kouř v udírně je pak zahříván topným tělesem, které se ovládá na generátoru kouře. Nastavené hodnoty jsou pak během celé doby uzení viditelné na display generátoru kouře

uzené maso z udírny Bradley

Všechny udírny Bradley Smoker se dodávají s generátorem kouře, který si automaticky po­dává speciální dřevěné udicí briketky Bradley (existuje asi 16 různých druhů) a postupně každou zvlášť rozžhavuje. Jedna dřevěná briketka produkuje kouř (a zároveň menší množství tepla) po dobu 20 minut. Teplo v udírně vytváří samostatně řízené vnitřní topné těleso a tím se kouř ohřívá. Hodnotu teploty v udírně, dobu generování kouře a dobu činnosti topného tělesa nastavujeme na digitálním display generátoru kouře. Náklady na hodinu generování kouře jsou cca 36 Kč (náklady na udicí briketky).

uzené maso z udírny Bradley

Modely Digital mají na generátoru kouře možnost nastavení hodnoty teploty uvnitř udírny (a termostat ji bude v určitém výrobcem daném rozmezí automaticky udržovat), dále dobu chodu vnitřního topného tělesa a i dobu generování kouře. Můžete si tak nastavit např. že chcete, aby od teď udírna topila 9 hodin na cílovou vnitřní teplotou 70 °C a že doba generování kouře bude od teď trvat 6 hodin. (nemusíte nutně generovat kouř po celou dobu tepelné úpravy - záleží na osobní preferenci). A to je vše! Automatika si již vše pohlídá.

uzené maso z udírny Bradley

Udírny Bradley Smoker jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezá­vadných materiálů. Výhodou udíren firmy Bradley Smoker je automaticky produkovaný čistý kouř a hmotnost pouze 21 kg. Další výhodou je, že jsou přenosné, tudíž je možné udírny použít kdekoliv v dosahu el. proudu. Bradley udírny splňují normy severoamerických a evropských elektrických spotřebičů. K udírnám Bradley lze pořídit řadu příslušenství od ochranných obalů, digitálních teploměrů, až po závěsné háčky do udírny, apod.

Uzení "studeným kouřem"  je v udírnách Bradley možné dvěma způsoby:

  • pouze nastavením generování kouře a udírna je pak vyhřívána topným tělískem pod doutnající briketkou. Teplota uvnitř udírny není regulovaná a je ovlivněná pouze okolní teplotou. Pokud by výsledná teplota v udírně byla vyšší, než požadujete, musíte postupovat druhým způsobem.
  • s použitím adaptéru studeného kouře, kdy do adaptéru osadíte generátor kouře a ten propojíte s udírnou flexi hadicí. Nastavíte pouze generování kouře a do udírny vám pak proudí pouze kouř ochlazený ve flexi hadici. Teplota uvnitř udírny není regulovatelná a je ovlivněná pouze okolní teplotou a nastavením délky flexi hadice. Tento způsob se používá pro uzení opravdu studeným kouřem.

Samostatně se dá zakou­pit i manuální generátor kouře, který je možný využít k Vaší vlastní udírně, kterou máte doma.


Obsah balení

  • přívodní a propojovací kabel na 230 V/ 50 Hz
  • 4 rošty na uzení
  • generátor kouře

Video


Soubory ke stažení

Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické automatické udírny
Záruka: 2 roky
Šířka: 43 cm
Šířka vč. generátoru kouře: 62 cm
Hloubka: 37 cm
Výška: 80 cm
Využitelná výška udicí komory: 48 cm
Příkon: 500 W (topné těleso v udírně) + 125 W (generátor kouře)
Vnitřní rozměr: 39 x 29 x 65 cm (š x h x v)
Váha: 21 kg
Značky: Bradley Smoker
Provozní teplota: do 120 °C
Vnitřní materiál udicí komory: nerez ocel

Udírna Bradley Smoker 4 Digital

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
100 %