Analogové elektrické udírny

S analogovými udírnami si užijete komfort elektrické udírny a zároveň manuální ovládání, kdy si vše řídíte sami přesně podle svých představ. Domácí udírny do elektriky jsou vhodnou volbou pro všechny, kdo si chtějí užít chuť a vůni kouře, ale klasické zděné udírny je nelákají nebo na ně nemají prostor.

Díky udírně s analogovým ovládáním máte dokonalý přehled

Elektrické udírny s manuálním ovládáním vám dovolují regulovat teplotu jednoduše pomocí jednoho knoflíku. Zároveň ale disponují zabudovaným termostatem, který hlídá stálost nastavené teploty a postará se tak o perfektní výsledek.

Synonymem analogových elektrických udíren jsou udírny Bradley. Kromě snadného ovládání a velkorysého vnitřního prostoru oceníte také moderní design, který vám rozhodně neudělá ostudu. Snadno v nich připravíte až 20 kg masa, takže se o svou oblíbenou pochoutku můžete dokonce podělit.

2 položek celkem
Elektrická udírna Bradley Smoker Original
Doprava zdarma K prohlédnutí na prodejně
17 990 Kč

Domácí elektrická udírna s manuálním ovládáním, generátorem kouře, 4 rošty k uzení a kapacitou až 12 kg masa. Mistr grilu radí Jak...

Kód: BS611EU
Elektrická udírna Bradley Smoker Original XL
Doprava zdarma
19 990 Kč

Domácí elektrická udírna s manuálním ovládáním, vč. generátoru kouře, 6 rošty k uzení a kapacitou až 20 kg masa. Mistr grilu radí...

Kód: BS815XLTCE

Elektrické udírny s generátorem kouře

Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost analogovému ovládání nebo si vyberete plně digitální elektrickou udírnu. Při nákupu se zaměřte kromě pohodlného ovládání také na kvalitní generátor kouře. Právě ten se totiž stará o dodání dýmu, tedy klíčového prvku pro tu správnou chuť, kvůli které se do uzení pouštíte.

Moderní udírny s generátorem kouře samy hlídají správnou teplotu kouře i čistotu spalování. Takže pokud jste se dosud vyhýbali domácímu uzení z obavy před karcinogeny vznikajícími při hoření, teď toto nebezpečí odpadá.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %