Elektrická digitální udírna Bradley Smoker 6

Kód: BTDS108CE
Doprava zdarma
26 990 Kč 22 305,79 Kč bez DPH
Do 3 dnů

Automatická elektrická udírna se 6 rošty a generátorem kouře pro domácí použití. Bradley Smoker je revoluční přenosná udírna pro pomalé uzení teplým i horkým kouřem. Vše potřebné si nastavíte na digitálním displeji a udírna se pak již sama o všechno postará.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bradley Smoker je revoluční přenosná venkovní udírna pro pomalé uzení teplým nebo horkým kouřem s extra technologií pro domácnost!

Bradley udírna je vlastně izolovaná "trouba" a je navržena tak, aby automaticky generovala trvalý tok čistého kouře (doutnající briketka produkuje kouř, který je čtyřikrát čistší než při klasickém hoření dřeva). 

Model udírny Bradley Smoker Digital se prodává s digitálním generátorem kouře, který si automaticky po­dává speciální dřevěné udicí briketky (existuje 11 různých druhů) a postupně každou zvlášť rozžhavuje. Jedna dřevěná briketka produkuje kouř (a zároveň menší množství tepla) po dobu cca 20 minut. Teplota v udírně Bradley se reguluje samostatně řízeným vnitřním topným tělesem a tím kouř ohříváme. Hodnotu teploty v udírně, dobu generování kouře a dobu činnosti topného tělesa nastavujeme na digitálním displeji generátoru kouře. Podavač briketek funguje po spuštění automaticky. Náklady na hodinový provoz udírny jsou cca 36 Kč (náklady na vlastní udicí briketky).

udírna Bradley Smoker

Modely Digital mají možnost nastavení teploty uvnitř udírny (a termostat ji bude v určitém výrobcem daném rozmezí automaticky udržovat), dále dobu běhu vnitřního topného tělesa a i dobu generování kouře. Nastavíte si tak např. že chcete, aby od teď udírna běžela 9 hodin s teplotou uvnitř 70 stupňů Celsia a že generování kouře bude od teď trvat 6 hodin. (nemusíte nutně generovat kouř po celou dobu tepelné úpravy - záleží na osobní preferenci). A udírna bude s takto nastavenými hodnotami pracovat. Vy se tak v klidu můžete věnovat např. úklidu zahrady nebo přípravě oslavy.

maso uzené v udírně Bradley

Udírny Bradley Smoker jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezá­vadných materiálů. Výhodou udíren firmy Bradley Smoker je automaticky produkovaný čistý kouř a hmotnost pouze 26 kg. Další výhodou je, že jsou přenosné, tudíž je možné udírny použít kdekoliv v dosahu el. proudu. Bradley udírny splňují normy severoamerických a evropských elektrických spotřebičů. K udírnám Bradley lze pořídit řadu příslušenství od ochranných obalů, digitálních teploměrů, až po závěsné háčky do udírny, apod.   

Uzení "studeným kouřem"  je v udírnách Bradley možné dvěma způsoby:

  • pouze nastavením generování kouře a udírna je pak vyhřívána topným tělískem pod doutnající briketkou. Teplota uvnitř udírny není regulovaná a je ovlivněná pouze okolní teplotou. Pokud by výsledná teplota v udírně byla vyšší, než požadujete, musíte postupovat druhým způsobem.
  • s použitím adaptéru studeného kouře, kdy do adaptéru osadíte generátor kouře a ten propojíte s udírnou flexi hadicí. Nastavíte pouze generování kouře a do udírny vám pak proudí pouze kouř ochlazený ve flexi hadici. Teplota uvnitř udírny není regulovatelná a je ovlivněná pouze okolní teplotou a nastavením délky flexi hadice. Tento způsob se používá pro uzení opravdu studeným kouřem.

uzené maso z udírny Bradley

Samostatně se dá zakou­pit i manuální generátor kouře, který je možný využít k Vaší vlastní udírně, kterou máte doma.


Obsah balení 

  • propojovací a přívodní kabel na 230 V/ 50 Hz
  • 4 rošty na uzení
  • český návod k obsluze

Video recepty


Recenze 

  • Bezva věc. Výhodou je, že se nemusíte o nic starat. Výsledek je super
  • Velmi jednoduchá instalace i obsluha, uzené výborné, doby uzení jednotlivých potravin je třeba vychytat a vyzkoušet, udírně by slušel záchyt na odkap kondenzátu z výdechu udírny - u kuřecího masa při nízké venkovní teplotě je kondenzátu opravdu poměrně dost. S vepřovým problém nebyl. Jsem nadšen.

zdroj: heureka.cz


Záruka

  • 2 roky

Soubory ke stažení

Návod k obsluze elektrické digitální udírny Bradley


Další oblíbené recepty na elektrické udírny Bradley

Uzený hamburger v udírně Bradley

Video recept: Uzené hamburgery

Tak tohle je naprostá pecka! Kouř z udírny dodá hamburgerům úžasnou barvu a zejména chuť. Tyto hamburgery jsme vyudili v automatické elektrické udírně Bradley a použili jsme třešňové udící briketky. Postup je velmi jednoduchý, o čemž se můžete přesvědčit 

Prozkoumat recept
uzene makrely 400_

Video recept: Uzené makrely

Uzená makrela je TOP. Obsahuje větší množství tuku podobně jako např. sladkovodní tolstolobik a je to opravdová pochoutka. Pokud dodržíte základní postup, nemůže se to nepovést. Prozkoumejte následující video recept, ať si můžete tuto pochoutku připravit sami doma.

Prozkoumat recept

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické automatické udírny
Záruka: 2 roky
Šířka: 143 cm
Šířka vč. generátoru kouře: 62 cm
Hloubka: 37 cm
Výška: 100 cm
Využitelná výška udicí komory: 67 cm
Příkon: 500 W (topné těleso v udírně) + 125 W (generátor kouře)
Vnitřní rozměr: 39 x 29 x 84 cm (š x h x v)
Váha: 26 kg
Značky: Bradley Smoker
Způsob ovládání: Digitální

Udírna Bradley Smoker 6 Digital

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

97 %