Nerezový děrovaný wok s odnímatelnou rukojetí

Kód: CC3126
969 Kč 800,83 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grilovací woky jsou ideální k přípravě směsí malých kousků masa, zeleniny nebo obojího, ve chvíli, kdy chcete, aby byla tato směs vystavena i přímému žáru. Nejedná se tedy jen o "pečení v pánvi" ale maso nebo zelenina získá působením přímého žáru atraktivnější barvu a chuť.

Navíc můžete cokoli ve woku pohodlně promíchávat a z woku pak přímo servírovat na talíř. Wok vám jednoduše a pohodlně umožní přesouvání z teplé do studené zóny grilu a tak kombinaci přímého a nepřímého grilování. Využijete ho tak při pečení např. tužších kousků zeleniny, kdy odpojíte rukojeť a necháte zeleninu nejdříve péct v grilu se zaklopeným víkem nepřímou metodou. Jakmile bude zelenina dostatečně měkká, nasadíte rukojeť a wok přesunete přímo nad zdroj žáru a finální úpravu provedete přímou metodou grilování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilovací náčiní a příslušenství
Hloubka: 7 cm
Značky: Charcoal Companion
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

charcoal

Companion Group je přední americký výrobce a distributor grilovacího náčiní, příslušenství, doplňků a jiných produktů pro grilování a venkovní vaření. Je to již 32 let inovací a vývoje od založení v roce 1984 Chuckem Adamsem a Dougem Fieldingem v malé garáži v Berkeley,  v Kalifornii.  Vše začalo ruční výrobou a prodejem komínových startérů po okolí a přes teleshopping. Za tu dobu pod Companion Group vyrostla "rodina značek"  jako Charcoal Companion®, Steven Raichlen Best of Barbecue ™, Pizzacraft® a Planet Barbecue ™…

100%