Keramické servírovací nádobí

Když už strávíte dlouhé minuty nebo dokonce hodiny přípravou těch nejlepších lahůdek u grilu, zaslouží si vaši hosté i samotné jídlo důstojnou prezentaci. Skvělou volbou je keramické servírovací nádobí, které je luxusní a přitom nenápadné, takže na něm pokrmy krásně vyniknou.

Nádobí na servírování z keramiky vám udělá radost

Jestliže jste propadli kouzlu grilování, pravděpodobně věnujete spoustu času studiu grilovacích technik, receptů a těch nejlepších ingrediencí. Víte, že na grilu jednoduše připravíte nejen špekáčky, ale také šťavnaté kuře, dokonalé steaky, pikantní křidýlka nebo šťavnaté vepřová žebírka.

Stejnou pozornost jako vaření byste měli věnovat také prezentaci těchto neodolatelných lahůdek. Servírovací talíř z keramiky nebo porcelánový talíř na celé čáře předčí jednorázové papírové nebo plastové tácky. Nádobí na servírování z keramiky nechá jídlo vyniknout a promění vaši obvyklou grilovačku na gastronomickou událost. V neposlední řadě je keramické servírovací nádobí ekologickou volbou – porcelánový talíř nevyhodíte po jednom použití do smetí, ale snadno jej umyjete v myčce a můžete používat dlouhé roky.

Tip: Možnosti svého grilu jednoduše rozšíříte rovněž díky litinovému nádobí nebo ocelovým pánvím. Snadno tak připravíte nejen maso, ale také přílohy, zeleninu, pizzu nebo dezerty.

Nejprodávanější

Serving Platter 17884 Product
 
1 479 Kč
17883A
 
949 Kč
Weber dezertní talíř 20,5 cm - 2 ks
Weber dezertní talíř 20,5 cm - 2 ks
Skladem (1 ks)
Kód: 17881
 
449 Kč
Weber porcelánový talíř Ø 27,5 cm sada 2 ks
 
739 Kč
4 položek celkem
Serving Platter 17884 Product
1 479 Kč
Kód: 17884
Weber dezertní talíř 20,5 cm - 2 ks
449 Kč
Kód: 17881
Weber porcelánový talíř Ø 27,5 cm sada 2 ks
739 Kč
Kód: 17880
17883A Kód: 17883

Servírovací talíře Weber

Americká značka Weber je mezi milovníky grilování dobře známá především jako výrobce kvalitních grilů, ať už těch na dřevěné uhlí nebo moderních plynových a elektrických. Servírovací talíře Weber vynikají kvalitou zpracování a minimalistickým designem, na kterém bude každé jídlo vypadat jako z luxusní restaurace.

Keramika je skvělý materiál nejen na servírování, ale také na vaření. Za vyzkoušení rozhodně stojí keramické zapékací nádobí, ve kterém snadno připravíte na grilu i dušené pochoutky, jako jsou nejrůznější ragú, guláš nebo hovězí po burgundsku.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %