Weber Smokey Joe

Grily Weber patří mezi to nejlepší, co současný trh s barbecue potřebami nabízí, a ve své oblasti se v mnoha ohledech staly takřka legendami. Pokud nedáte dopustit na klasiku v podobě grilů na dřevěné uhlí, Weber Smokey Joe bude nepochybně dobrou volbou. 

Grily Weber Smokey Joe se vyznačují nízkou hmotností a kompaktními rozměry, které vám umožní jejich snadné přenášení. Proto si je s sebou můžete vzít i na chatu, do kempu nebo na piknik. Při výrobě grilů je kladen důraz především na kvalitu, funkčnost a dlouhou životnost. Kromě toho se ovšem pyšní také atraktivním zpracováním, díky kterému se stanou ozdobu každé barbecue party. 

Příprava jídla nad ohněm po staletí umožňovala lidem nejen utišit hlad, ale také budovat a upevňovat vzájemné vztahy. Grily na dřevěné uhlí Weber Smokey Joe by neměly chybět v žádné domácnosti, která dává přednost masu připravovanému na dřevěném uhlí a nechce se grilovaných pochoutek vzdát i během aktivní dovolené.

Nejprodávanější

Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm
Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm
Skladem (2 ks)
Kód: 1121004
 
2 659 Kč
1 položek celkem
Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm
Doprava zdarma
2 659 Kč

Gril Weber Smokey Joe Premium 37 cm - perfektní volba pro grilování venku. Kompaktní velikost a lehkost umožňují grilování na cestách a...

Kód: 1121004

Grily na dřevěné uhlí Weber Smokey Joe nabízí:

  • kompaktní rozměry,
  • nízkou hmotnost,
  • lze je využít jako kempovací grily, na chatu, na ryby, atd.,
  • mají větrací regulátor z hliníku,
  • nohy i rošt z niklované oceli,
  • nechybí dávkovač briket.

Vyberte si vhodný gril

Grilování je stále oblíbenější způsob úpravy pokrmů, zejména masa, ale i zeleniny či sýrů. Příprava jídla na otevřeném ohni byla praktikována již od pravěku. Grilování jako forma trávení času venku se však objevily ve Spojených státech po druhé světové válce. Vyvinula se kolem něj celá kultura, která pronikla i do Evropy. I Češi velmi rádi připravují pokrmy a hodují pod širým nebem. Na grilu Weber Smokey Joe můžete vařit doslova kdekoli – na zahradě, na balkóně, v kempu i doma.

Gril jako takový je stále tradičně vnímán jako zařízení pro venkovní použití, a proto po něm nejčastěji saháme, jakmile to počasí začne dovolovat, tedy zhruba v dubnu a květnu. První květnový víkend je symbolickým začátkem grilovací sezóny. I tehdy se vyplatí mít připravený vhodný gril a potřebné příslušenství. Grily Weber Smokey Joe však můžete používat po celý rok. 

Jak se grily mezi sebou liší?

Grily lze rozdělit do různých skupin. Nejčastějším kritériem pro rozdělení je druh paliva. Zde rozlišujeme:

Současně lze grily rozdělit např. na: zahradní, kontaktní, kempingové, a vestavné. Výběr správného typu a modelu závisí na našich potřebách.

Na co se zaměřit při nákupu grilu Weber?

Grily Weber se řadí mezi moderní a velmi spolehlivé produkty. Modely z řady Weber Smokey Joe jsou malé grily Weber. Nákup grilu záleží především na tom, jak často budete přístroj využívat a pro kolik lidí budete připravovat pokrmy. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jsou velmi výhodné parametry při nákupu nového grilu Weber Smokey Joe, který chcete používat například na dovolené či na jednodenní výlety spojené s grilováním. Tyto grily mají:

  • Materiál odolný proti korozi, který zajistí, že zařízení poslouží mnoho let.
  • Kotel s nastavitelným přívodem vzduchu. Horní poklop (víko) by měl mít větrací otvory. Nastavením přívodu vzduchu na kotli a odtahu vzduchu ve víku pak regulujete žár a teplotu uvnitř grilu.
  • Stabilní základna - používaný gril Weber Smokey Joe musí být v daném prostoru stabilní. Proto je důležitý jeho základ – nohy jsou pevné a odolné.
  • Popelník - umožňuje snadné odstranění přebytečného popela vzniklého při grilování. Lze ho vyprázdnit i během grilování.
×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %