Elektrické grily Weber Lumin

Představujeme další z rodiny elektrických grilů Weber. Na první pohled vás nadchne moderní design, na druhý pohled jeho kompaktní rozměry ve spojení s opravdu velkou užitnou plochou. A když objevíte všechny jeho skvělé funkce, pak je tento přenosný gril jasnou volbou pro moderní vaření.

 

Nejprodávanější

1 položek celkem
Elektrický gril Weber Lumin se stojanem  + DÁREK Weber drátěnkový kartáč na čištění grilovacího roštu
Doprava zdarma K prohlédnutí na prodejně + Dárek zdarma
18 290 Kč

Elektrický gril Weber Lumin s výkonným topným tělesem je přenosný a ideální pro grilování v zahradě. Bez kouře a tuku připravíte nejlepší...

Kód: 92010879

Multifunkční gril na terasu i balkon

Elektrické přenosné grily Weber jsou dobře známé všem, kdo si rádi vychutnávají grilované dobroty, ale nejsou velkými fanoušky ohně a dýmu. Důkazem může být třeba obliba řady  Weber Q. Elektrický gril se stojanem můžete snadno použít i na balkoně nebo v plném kempu a nevykouříte přitom sousedy. Zároveň můžete díky nepřilnavému povrchu připravovat pokrmy prakticky bez tuku.

Velkou výhodou elektrických grilů Weber je také rychlé rozpálení. Gril Lumin navíc dokáže dosáhnout úctyhodných 320 C, což vám umožní připravit dokonale opečené steaky i mořské plody. Kromě toho umí Weber Lumin vyprodukovat páru, takže snadno připravíte lehkou zeleninovou přílohu. Páru můžete použít také pro rozmrazování surovin. Stačí se vybavit kvalitním grilovacím nářadím a pustit se do přípravy i těch nejnáročnějších receptů.

Gril Weber Lumin je ideálním společníkem na party

Přenosný gril je skvělým pomocníkem nejen při přípravě jídla pro pár blízkých, ale i na pořádnou párty. Nabízí širokou škálu příslušenství, které vám dovolí připravovat grilované a vařené pokrmy, ale také na něm snadno zaudíte nejrůznější lahůdky, takže si vaši hosté vychutnají dokonalé kouřové aroma. Při větším množství hostů jistě oceníte i to, že gril Lumin dokáže udržet jídlo teplé po delší dobu, takže se každý může obsloužit ve chvíli, kdy potřebuje.

Podobně jako grily Weber Pulse jsou i grily Lumin designovou lahůdkou. Kromě povedeného vzhledu oceníte i  kompaktní rozměry a jednoduché skladování. Tento multifunkční gril je zkrátka láska na první pohled.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %