Forged

Kuchařské nože Forged

Abyste si mohli užít grilování i samotnou přípravu pokrmů naplno, potřebujete k tomu kvalitní nástroje. Přesně takové jsou kované nože Forged – výrazné a atraktivní svým designem, kvalitní svým zpracováním, ale také cenově dostupné. Forged nože posunou váš zážitek z vaření venku i doma na další úroveň.

Forged nože rozeznáte na první pohled

Značka Forged nabízí kvalitní kuchařské nože všem, kdo touží po prvotřídním kuchyňském náčiní. Všechny produkty spojuje láska k nožířskému řemeslu a také láska k vaření. Majitelé moc dobře vědí, že žár potřebný ke kutí oceli vám pomůže také při přípravě těch nejlahodnějších jídel. Vybírat můžete z univerzálních nožů, ale i ze santoku nožů v japonském stylu nebo pořádných kousků pro šéfkuchaře.

Kromě výrazného designu, který je rozpoznatelný na dálku, je každý nůž opatřen logem Forged, díky kterému snadno poznáte ty, kteří už si tyto nože zamilovali.

Forged nejsou jen kované nože

Univerzální nože Forged si oblíbili amatérští i profesionální kuchaři po celém světě a neomylně vycítili lásku majitelů k ohni a grilování. Proto jsou Forged nože k vidění také u těch nejlepších grilmasterů.

Aby byl jejich zážitek z bbq dokonalý, nabídka produktů se rozšířila i na další grilovací nářadí, jako jsou vidličky s dlouhými hroty nebo kleště a obracečky. Stylové náčiní vaše potěšení z grilování ještě znásobí.

Žádné produkty značky Forged nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX

96 %