Otto Wilde Grillers

OTTO

Grily na steaky Otto Wilde Grillers

K PERFEKTNÍMU STEAKU POTŘEBUJETE NEJEN KVALITNÍ MASO, ALE I SKVĚLÝ GRIL!

Každý si rád dá výborný steak. Ale existuje ještě něco obtížnějšího, než si doma připravit steak, který na grilu neodolatelně syčí a v ústech se doslova rozplývá, jak to znáte z vyhlášených steakových restaurací? Nezáleží na tom, jakým způsobem budete grilovat, jaké použijete koření nebo jak pečlivě budete s masem zacházet, výsledek tomu zkrátka vůbec nemusí odpovídat! A důvodem je právě váš gril!

Není možné dosáhnout extrémních teplot, bez kterých se nedá steak dobře zprudka opéct jako na prvotřídních grilech a které jsou klíčem ke steaku, který je plný šťávy a chuti!

Společnost Otto Wilde Grillers proto vyvinula gril Otto’s O.F.B., na kterém můžete přímo na vaší zahradě nebo v kuchyni připravovat šťavnaté, měkké a vynikající steaky jako v profesionální restauraci.

Neodolatelná rozmanitost!

Díky plynulé regulaci teploty a flexibilnímu nastavování výšky je na grilu O.F.B. možné dokonale připravit i ryby, mořské plody. Stejně jako steak ugrilovaný na grilu O.F.B. i ryba připravovaná za vysoké teploty má na povrchu lahodnou kůrčičku, ale vevnitř zůstává měkká a šťavnatá. Za nízké teploty můžete na grilu O.F.B. použít techniku pomalého grilování a připravit celou rybu.

Mezi příslušenství grilu patří i keramický kámen (Pizza Stone) k přípravě vlastní pizzy, jako by ji dělali v peci přímo ve vaší oblíbené italské restauraci. Keramický kámen nejdříve rychle předehřejete, pizza se začne péct zespoda a zvrchu se bude grilovat. Na grilu O.F.B. připravíte i perfektní burgery, zeleninu a dezerty s rozplývající se konzistencí.

Otto Wilde Grillers – Kdo přesně stojí za tímhle mladým rodinným podnikáním?

gruppe_1b

Jsme Otto, Alex, Julia a Nils. Milujeme dobré jídlo a rádi grilujeme. Proto jsme se rozhodli, že i vám umožníme, abyste si na své zahradě mohli ugrilovat steaky, které na grilu syčí, v ústech se doslova rozplývají a jsou tak měkké, že je ukrojíte nožem na máslo – jako byste si je objednali ve vyhlášené steakové restauraci.

Z lásky ke steakům

Chtěli jsme zkonstruovat špičkový gril, na kterém si připravíte doslova neodolatelné steaky, který bude dostatečně velký na přípravu všech běžných typů mas, a který se bude snadno čistit. Výsledkem našeho snažení byl gril Otto’s O.F.B.

Odešli jsme ze svých původních zaměstnání a založili jsme společnost Otto Wilde Grillers. Hned na začátku existence naší společnosti na jaře 2016 jsme spustili velice úspěšnou kampaň Kickstarter.

Gril O.F.B. zkonstruoval sám Otto a jeho kompletní výroba probíhá v Německu. V roce 2018 dostal německou cenu za design German Design Award 2018 a v roce 2019 ocenění Iconic Award 2019 za vynikající produktový design.

3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

100%