Broil King Monarch 340

Kód: 834263
Doprava zdarma
Značka: Broil King
19 990 Kč 16 520,66 Kč bez DPH
Vyprodáno

Plynový gril se 3 hlavními hořáky, bočním vařičem, spodní vanou z odlitku a dvouplášťovými plynovými hořáky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada grilů Broil King Monarch ™ je navržena pro zákazníky s menším rozpočtem na nákup grilu a přesto Monarch nabízí skvělou kvalitu srovnatelnou s dražšími modely. To je to, co dělá řadu Monarch ™ výjimečnou. Gril je vybaven 3 nerezovými výkonnými hořáky Dual-Tube ™,  a bočním vařičem. Monarch ™ je dodáván se stylovými bočními sklopnými poličkami, s integrovanými háčky na grilovací nářadí a dvířky určenými pro snadný přístup k plynové láhvi. 
 
Ventily Linear Flow
Poskytují přesnou regulaci teploty, ideální pro přímé i nepřímé grilování. Knoflíky pro plynulou regulaci teploty (rozmezí 180°) jsou vyrobeny z odolného plastu, zdobeného chromovanou lištou. 
 
 

Otáčecí rožeň
Skvělá vychytávka na rožnění kuřat a dalších pokrmů. Grily vybavené rožněm od Broil King mají navíc přímo z výroby instalovaný přídavný trubkový hořák v zadní spodní části víka, který zajišťuje optimální výkon při rožnění. 

 

Boční vařič
Co by to bylo za grilování, kdybyste museli odskakovat do kuchyně pro omáčky nebo přílohy. Díky bočnímu vařiči mátě kompletní kuchyň k dispozici přímo na vaší zahradě.  

 

Litinový grilovací rošt
Litina a ocel, tyto materiály velmi dobře roznášejí teplo a po otevření krytu mřížky se neochlazují. To vede k rychlému uzavření masa, nedojde tak k uvolnění šťáv z masa a maso zůstává šťavnaté a křehké. Litinové rošty na grilech Broil King jsou navíc použitelné z obou stran. „Ostrá“ strana roštu je nejlepší na steaky a „placatá“ na zeleninu a další drobnější potraviny.  

 

Skříňka na plynovou láhev
Podvozek grilu umožňuje uskladnění 10kg plynové láhve.  

 

Aromatizery Flav-R-Wave ™
Skvělá věc pro dokonalou chuť grilovaných pokrmů. Aromatizery zakrývají prostor nad hořáky, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení tepla a odpařování vypékaných šťáv a tuků. Aromatizery také zabraňují popálení nádobí a odstiňují kapající tuk od hořáků. Zajišťují také udržení teploty v grilu při grilování s otevřeným víkem.  

 

Elektronické zapalování
S elektronickým zapalováním Sure-Lite™ bude váš gril v provozu během vteřiny.  

 

Sklopné postranní police
Police z nerezové oceli jsou navrženy tak, aby po jejich sklopení bylo možné snadno a rychle manipulovat s grilem a pohodlně ho uložit i v menších prostorech.  

 

Hořáky Dual-Tube ™
Patentovaný hořák “trubka v trubce” zajišťuje rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku. Toto řešení zajišťuje také optimální distribuci tepla v topeništi. Více než 120 otvorů ve dvou řadách na každém hořáku poskytuje rychlé zahřátí grilu, a to i v zimním období.   

 

Teploměr Deluxe Accu-Temp ™
Teploměr vám dává kontrolu nad grilováním. Ukazuje teplotu pod víkem grilu v rozsahu od 0 do 450 stupňů Celsia. Hluboce vložená sonda poskytuje přesné měření teploty. Elegantní povrchová úprava umocňuje design a styl. 

Kolečka pro snadnou manipulaci
Dvě fixní a dvě natáčecí kolečka pro snadnou manipulaci s grilem.
 
 

Háčky na nářadí na bočních poličkách
Nářadí máte díky háčkům na bočních stolcích vždy po ruce. 


 Obsah balení

  • přívodní hadice s regulátorem plynu

Záruka


Soubory ke stažení

Návod k montáži

Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní plynové grily nabídnou profesionální kulinářský zážitek
Záruka: až doživotní
Barva: černá
Délka: 132 cm
Šířka: 56 cm
Výška: 119 cm
Rozměr grilovacího roštu: 55 x 37 cm
Materiál grilovacího roštu: litina
Počet hlavních hořáků: 3
Boční vařič: ano
Odkládací plocha: ano
Značky: Broil King

Broil King Monarch 340

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
100 %