Dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech 19.7. - 27.7.2021 čerpáme dovolenou a veškeré objednávky přijaté v tomto období budou odesílány ve dnech od 28.7.2021. Děkujeme za pochopení a přejeme i vám krásné letní dny.

Gril na dřevo Smoky Fun EuroSmoker

Kód: S01.115
Doprava zdarma
Značka: Smoky Fun
22 700 Kč 18 760,33 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gril Smoky Fun je celosvětově oblíbený gril (offset smoker) s nezaměnitelným vzhledem. Gril této konstrukce má původ v USA, kde je velmi rozšířený a naleznete ho při všech soutěžních klání v BBQ (barbecue). V USA a zejména v oblasti Kansas City a Memphisu (což je právě americká "kolébka" barbecue) se grilují velké kusy masa jako je hovězí hrudí (neboli beef brisket), trhaná vepřová plec (neboli pulled pork) a vepřová i hovězí žebra (neboli pork and beef ribs) způsobem zvaným "low and slow" - tzn. při nízké teplotě a pomalu. Není nic neobvyklého, že se takové kusy masa grilují/pečou i více než 10 hodin, samozřejmě za přítomnosti kouře (v USA nejčastěji ze dřeva hickory nebo mesquite),  při nejběžnější teplotě 110°C (225°F). 

Smoky Fun nabízí vysokou kvalitu a efektivní přípravu pokrmů, kdy je možné topit jak dřevěným uhlím, tak hlavně dřevem, což je velmi ekonomické a tak vás několikahodinový provoz grilu Smoky Fun nestojí tolik jako při grilování v jiných grilech. Smokery Smoky Fun jsou primárně určeny pro nepřímé grilování/pečení zejména větších kusů masa. (Pro přímé grilování a klasické rodinné grilování doporučujeme některý z kotlových grilů Weber)

Obsluha Smoky Fun je velice jednoduchá. Oheň se zakládá v palivové komoře. Pomocí regulačních klapky na palivové komoře a na komíně a zároveň množstvím paliva regulujeme teplotu v grilovací komoře, kterou nám ukazuje teploměr umístěný na víku grilu.

Princip fungování grilu je znázorněn na následujícím obrázku:

reverse-flow-schema-CZE_orez 

Standardním vybavením každého smokeru Smoky Fun je:  pohrabáč,  teploměr, přepravní madlo, 2*odkládací plocha,  kbelíček na odkapávající šťávu. 

Rozměry

  • 149 cm výška(vč. komínu)
  • 142 cm délka
  • 77 cm šířka
  • 40 cm průměr grilovací komory
  • 38*72 cm rozměr grilovacího roštu
  • 38*38 cm rozměr spalovací komory
  • 2*odkládací plocha
  • 115 kg hmotnost

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
100%