Plynové grily Rösle: pro domácnosti jako stvořené

Pořádná gastronomická jízda je tady. Zahradní plynové grily Rösle přináší neomezené možnosti přípravy jídel, a to díky infračervené zóně s teplotou až 800 °C, samostatné plotýnce a litinovému roštu. Grily také disponují velmi pestrou standardní výbavou, díky které bude chystání jakkoliv velké hostiny naprostá hračka.

Na výrobu grilů Rösle a jejich příslušenství byly použity odolné materiály se skvělými tepelnými vlastnostmi (nerezová ocel, litina a další kovy), podíl plastu je tam opravdu minimální.  

Vybírat můžete z několika modelů lišících se rozměry grilovací plochy, nikoliv svými výjimečnými vlastnostmi. Těmi vás oslní jak nejmenší varianta, vhodná pro komorní rodinné grilování, tak i největší model, který nezklame ani v restauračních zařízeních. 

Patříte spíš k začátečníkům, ale chcete si užít grilování naplno? Pak jsou plynové grily Rösle skvělou volbou, která nabízí německou kvalitu, špičkové technologie a propracovaný design za rozumnou cenu.

V čem vynikají zahradní grily Rösle?

Plynové grily na zahradu jsou ideální pro ty, kteří se raději věnuji společnosti přátel než samotnému ovládání grilu. Stačí jen ujistit se, že v plynové lahvi je dostatek paliva a můžete rozpálit gril, na kterém během chvíle připravíte skvělé dobroty. Proč byste si měli pořídit plynový gril Rösle?

  • Disponuje spolehlivými nerezovými hořáky pro hlavní rošt (jejich počet se liší podle velikosti grilu), ale využít můžete i boční hořák pro plotýnku zabudovaný v odkládací polici.
  • Dostatek odkládacího místa zaručí pohodlné grilování.
  • Smaltovaný litinový rošt Vario zaručuje dobré vedení tepla pro dokonalé opékání.
  • Díky prosklenému víku můžete jednoduše sledovat průběh grilování, aniž by docházelo k unikání teplého vzduchu. Samozřejmostí je také zabudovaný teploměr pro kontrolu vnitřní teploty.
  • Plynovou lahev jednoduše skryjete ve vnitřním prostoru grilu, což je praktické a také to dobře vypadá.
  • Stabilní konstrukce na kolečkách umožňuje snadnou manipulaci a pohodlnou práci.

Grilování vás bude bavit díky bohatému příslušenství

Plynové grily Rösle jsou kompatibilní s příslušenstvím Vario+, které nabízí spoustu možností, jak ještě lépe využít váš zahradní gril. Můžete využít litinový tál pro přípravu mořských plodů nebo zeleniny, litinový hrnec pro pomalé vaření nebo na pečicím kameni jednoduše připravíte křupavou pizzu. 

Kromě toho příslušenství ke grilům Rösle nabízí kvalitní a stylové obracečky nebo rožně. Vyzkoušejte také špízy pro přípravu oblíbených jídel na jehle, které nabízejí spoustu prostoru pro kuchařskou představivost. Nezapomínejte ani na údržbu grilu a při nepříznivém počasí nebo při zazimování grilu využijte ochranné obaly, které prodlouží životnost grilu.

4 položek celkem
Plynový gril Rösle Videro G4-S Vario+
Doprava zdarma
22 990 Kč

Robustní zahradní gril nabízející vynikající výkon a funkce i pro náročné grilování. Se čtyřmi hlavními hořáky, na jedné straně...

Kód: ROS-25531/SET
Plynový gril Rösle Videro G3-S Vario+
Tip Doprava zdarma K prohlédnutí na prodejně
20 990 Kč

Robustní zahradní gril nabízející vynikající výkon a funkce i pro náročné grilování. Se třemi hlavními hořáky, na jedné straně bočním...

Kód: ROS-25530/SET
Plynový gril Rösle Videro G6-S Vario+
Doprava zdarma
32 990 Kč

Největší model z kolekce plynových grilů Videro německé kvality se může pochlubit šesti nerezovými hořáky a hlavní grilovací plochou o...

Kód: ROS-25532
Plynový gril Rösle Videro G2-S Vario+
Doprava zdarma
19 990 Kč

Nejmenší a nejlehčí model z kolekce plynových grilů Rösle Videro si vás získá svými drobnými rozměry a grilovací plochou o velikosti 47,5...

Kód: ROS-25534
×

Splátková kalkulačka ESSOX

96 %