Stonewall Kitchen Lanýžový kečup, 489g

Kód: 07267
329 Kč 286,09 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
10.5.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč se spokojit se starým dobrým kečupem, když si můžete dát náš hustý, pikantní kečup plné chuti  obohacené vůní pravého lanýže. Náš lanýžový kečup je výjimečný a vyvážený. Oživí chuť burgerů, sekané a hranolek.

Složení: rajčatový protlak, voda, rajčata (čerstvá zralá keříková kalifornská rajčata, rajčatové pyré, sůl, kyselina citrónová), bílý lanýžový olej (slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, koncentrát z bio bílých lanýžů), červené papriky, bílý ocet, nerafinovaný hnědý cukr, česnek, sůl, sušený česnek, česnekový prášek, cibulový prášek, sušená cibule, přírodní aroma a tokoferoly (přírodní antioxidant)

BEZ LEPKU

Doplňkové parametry

Kategorie: Kečupy, salsy a dressingy
Značky: Stonewall Kitchen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

stonewall

Stonewall Kitchen

Jonathan King a Jim Stott založili společnost Stonewall Kitchen se sídlem v Yorku ve státě Maine v roce 1991. Jim a Jon spojili svůj zájem o zahradničení a vaření a zaměřili se na vytváření vlastních olejů, džemů, chutney a dalších pochutin. Na naléhání svého kamaráda se rozhodli zúčastnit místního farmářského trhu, kde svůj stánek představili pod názvem Stonewall Kitchen, který odrážel atmosféru staré Nové Anglie (severovýchod USA) a typických kamenných zdí (stone wall), které jste viděli všude kolem při pohledu z jejich kuchyně.

OS-Banner-Beginning

Na trhu tehdy prodali každou sklenici! Úspěch na prvním farmářském trhu, ale i na mnoha dalších veletrzích a festivalech povzbudil Jona a Jima na tolik, že vymysleli a připravili kompletní sortiment nezaměnitelných kvalitních specialit. Společnost se postupně rozrůstala a stejně tak se rozšiřovala i její nabídka produktů, mezi které se postupně zařadily jedinečné lahodné omáčky, ochucovadla a hořčice.

V současné době společnost Stonewall Kitchen provozuje 9 vlastních firemních prodejen v USA, má vlastní oddělení, která se věnují pouze katalogu produktů a webovým stránkám, vede úspěšný velkoobchod, který jednotlivými produkty zásobuje víc než 8 000 prodejních míst v USA, a nabírá nové a nové zaměstnance.

OS-Awards-Banner

Výrobky z celého sortimentu společnosti Stonewall Kitchen každoročně získávají četná ocenění včetně nedávno udělené ceny Trailblazers Award za bio-džemy, kterou jí udělil časopis Grocery Headquarters Magazine. Po roku 1995 vyhrála společnost Stonewall Kitchen 29 prestižních cen udělovaných profesním sdružením Specialty Food Association, třikrát obdržela cenu Outstanding Product Line Honors, o kterou usiluje snad každý v oboru, ale i celou řadu dalších prominentních cen na celém světě!

100%