Stonewall Kitchen

stonewall

Jonathan King a Jim Stott založili společnost Stonewall Kitchen se sídlem v Yorku ve státě Maine v roce 1991. Jim a Jon spojili svůj zájem o zahradničení a vaření a zaměřili se na vytváření vlastních olejů, džemů, chutney a dalších pochutin. Na naléhání svého kamaráda se rozhodli zúčastnit místního farmářského trhu, kde svůj stánek představili pod názvem Stonewall Kitchen, který odrážel atmosféru staré Nové Anglie (severovýchod USA) a typických kamenných zdí (stone wall), které jste viděli všude kolem při pohledu z jejich kuchyně.

OS-Banner-Beginning

Na trhu tehdy prodali každou sklenici! Úspěch na prvním farmářském trhu, ale i na mnoha dalších veletrzích a festivalech povzbudil Jona a Jima na tolik, že vymysleli a připravili kompletní sortiment nezaměnitelných kvalitních specialit. Společnost se postupně rozrůstala a stejně tak se rozšiřovala i její nabídka produktů, mezi které se postupně zařadily jedinečné lahodné omáčky, ochucovadla a hořčice.

V současné době společnost Stonewall Kitchen provozuje 9 vlastních firemních prodejen v USA, má vlastní oddělení, která se věnují pouze katalogu produktů a webovým stránkám, vede úspěšný velkoobchod, který jednotlivými produkty zásobuje víc než 8 000 prodejních míst v USA, a nabírá nové a nové zaměstnance.

OS-Awards-Banner

Výrobky z celého sortimentu společnosti Stonewall Kitchen každoročně získávají četná ocenění včetně nedávno udělené ceny Trailblazers Award za bio-džemy, kterou jí udělil časopis Grocery Headquarters Magazine. Po roku 1995 vyhrála společnost Stonewall Kitchen 29 prestižních cen udělovaných profesním sdružením Specialty Food Association, třikrát obdržela cenu Outstanding Product Line Honors, o kterou usiluje snad každý v oboru, ale i celou řadu dalších prominentních cen na celém světě!

27 položek celkem
Grilovací havajská omáčka Stonewall Kitchen
329 Kč
Kód: 13265
Grilovací omáčka Stonewall Kitchen s pečenými jablky Kód: 02258
Grilovací omáčka Stonewall Kitchen Hot Honey Wing
329 Kč
Kód: 02314
Grilovací omáčka Stonewall Kitchen s ananasem a zázvorem
329 Kč

Sladkost čerstvého ananasu je v této omáčce doplněna řízným zázvorem.

Kód: 04492
Grilovací omáčka Stonewall Kitchen s mangem a kari Kód: 02246
Grilovací omáčka Stonewall Kitchen s fíky a cibulí Vidalia Kód: 02264
Omáčka aioli s citrónem a avokádovým olejem, 291g Kód: 12250
Omáčka aioli barbecue s vůní kouře, 305 g
Tip
309 Kč
Kód: 01742
Hořčice Stonewall Kitchen Sweet Honey
269 Kč
Kód: 06513
Omáčka aioli s lanýži, 291 g
Tip
349 Kč
Kód: 01906
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 27 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %