Bradley Smoker

BRADLEY

Udírny Bradley Smoker

Udírny kanadského výrobce Bradley jsou na českém trhu relativně krátkou dobu, a to přibližně od konce roku 2010. Překvapením ale je, že se i za tuto krátkou dobu staly hitem, především díky tradici uzení u nás.

Možná se najdou tací, kteří se uzení masa bojí. Koluje mnoho fám, že uzení masa je nezdravé, a právě to je důvod, který mnohé neznalce odrazuje. Naše udírny jsou zdravotně nezávadné, jelikož se do potravin nedostávají nežádoucí spaliny. To vše je zajištěno přímým spalováním, které pohání naše produkty. Další velkou výhodou je finální kvalita potravin, která je díky stabilní teplotě a eliminaci spáleného popela na maximální úrovni. Pokrmy z udíren Bradley jsou cítit skutečnou vůní dřeva, ryby jsou plné šťávy a ostatní maso má tu nejlepší chuť, kterou si vůbec u uzených produktů můžete představit. Dopřejte si maximální požitek z pokrmů, které si sami vyudíte. Vše velice rychle, snadno, a hlavně ekonomicky. Nač kupovat rádoby uzené produkty ze supermarketů, když si je můžete dopřát v nejvyšší kvalitě u vás doma.

Spektrum použití je navíc skutečně široké. Nepřemýšlejte pouze nad uzeným masem. Dokážete si představit, že byste si mohli dopřát domácí uzené oříšky? A co například zeleninu? Žampiony? A co rovnou domácí uzený sýr? Tato představa je vysoce lákává a s našimi udírnami si to můžete velice snadno dopřát. Jak? Velice snadno. Pokrmy jako oříšky, žampiony či další se udí za nízkých teplot chladným kouřem, navíc za daleko kratší dobu, než je tomu například u červeného masa.

Nemusíte být odborník ani kuchař specialista na to, abyste mohli pracovat s našimi udírnami.

Další dobrou zprávou je, že na rozdíl od starých typů udíren nemusíte řešit, jaké je zrovna roční období. Udírny Bradley nemají problém s tím, jestli je jaro, léto podzim nebo zima. Udit můžete zkrátka kdykoliv. A nejen to! Udit můžete dokonce kdekoliv. Nezáležím na tom, jestli umístíte udírnu ven nebo dovnitř.

Výsledek při používání udíren Bradley je vždy naprosto dokonalý. Nezáleží na tom, jestli udíte lososa, zeleninu, drůbež či například klasicky vepřové maso. Vše se naučíte velice snadno a rychle. Minimální čas, maximální úspory a výsledek. To jsou udírny Bradley! Užijte si domácí uzení naplno. Již nemusíte přemýšlet nad složitou výstavbou venkovní udírny, se kterou bude dlouhé a složité zacházení. Vše můžete mít kompaktně a jednoduše přímo u vás doma.

Ten, kdo vyzkoušel udírny Bradley, nikdy nelitoval. Naše produkty mají jen ta nejlepší doporučení od špičkových českých i zahraničních šéfkuchařů a odborníků, které se v této oblasti vyznají.

Vyzkoušejte s námi to nejlepší, co udírna může nabídnout!

 

27 položek celkem
Náhradní nerezové rošty do udírny Bradley (4 ks)
1 250 Kč
Kód: BT4XR
Udící briketky Premium Hunter´s Blend - 48ks
849 Kč
Kód: BTHB48
Udící briketky Premium Chili Cumin - 48ks
849 Kč
Kód: BTCC48
Udící briketky Premium Sage - 48ks
849 Kč
Kód: BTSG48
Udící briketky Pekanový ořech - 120ks
1 449 Kč
Kód: BTPC120
Udící briketky Variety (5 druhů) - 120ks
1 649 Kč
Kód: BT5FV120
Udící briketky Premium Caribbean Blend - 48ks
849 Kč
Kód: BTCB48
Udící briketky Premium Ginger Sesame - 48ks
849 Kč
Kód: BTGS48
Udící briketky Pacific Blend - 48ks
749 Kč
Kód: BTPB48
Udící briketky Hickory - 120ks
1 449 Kč
Kód: BTHC120
Udící briketky Pacific Blend - 120ks
1 449 Kč
Kód: BTPB120
Udící briketky Jim Beam - 120ks
1 449 Kč
Kód: BTJB120
Udící briketky Jabloň - 120ks
1 449 Kč
Kód: BTAP120
Udící briketky Olše - 120ks
1 449 Kč
Kód: BTAL120
Udící briketky Javor - 48ks
749 Kč
Kód: BTMP48
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

100%