Bradley Smoker

BRADLEY

Bradley Smoker – kanadské udírny, které miluje celý svět

Udírny kanadského výrobce Bradley jsou na českém trhu relativně krátkou dobu, a to přibližně od konce roku 2010. Překvapením ale je, že se i za tuto krátkou dobu staly hitem, především díky tradici uzení u nás.

Možná se najdou tací, kteří se uzení masa bojí. Koluje mnoho fám, že uzení masa je nezdravé, a právě to je důvod, který mnohé neznalce odrazuje. Naše udírny jsou zdravotně nezávadné, jelikož se do potravin nedostávají nežádoucí spaliny. To vše je zajištěno přímým spalováním, které pohání naše produkty. Další velkou výhodou je finální kvalita potravin, která je díky stabilní teplotě a eliminaci spáleného popela na maximální úrovni. Pokrmy z udíren Bradley jsou cítit skutečnou vůní dřeva, ryby jsou plné šťávy a ostatní maso má tu nejlepší chuť, kterou si vůbec u uzených produktů můžete představit. Dopřejte si maximální požitek z pokrmů, které si sami vyudíte. Vše velice rychle, snadno, a hlavně ekonomicky. Nač kupovat rádoby uzené produkty ze supermarketů, když si je můžete dopřát v nejvyšší kvalitě u vás doma.

Spektrum použití je navíc skutečně široké. Nepřemýšlejte pouze nad uzeným masem. Dokážete si představit, že byste si mohli dopřát domácí uzené oříšky? A co například zeleninu? Žampiony? A co rovnou domácí uzený sýr? Tato představa je vysoce lákává a s našimi udírnami si to můžete velice snadno dopřát. Jak? Velice snadno. Pokrmy jako oříšky, žampiony či další se udí za nízkých teplot chladným kouřem, navíc za daleko kratší dobu, než je tomu například u červeného masa.

Nemusíte být odborník ani kuchař specialista na to, abyste mohli pracovat s našimi udírnami.

Další dobrou zprávou je, že na rozdíl od starých typů udíren nemusíte řešit, jaké je zrovna roční období. Udírny Bradley nemají problém s tím, jestli je jaro, léto podzim nebo zima. Udit můžete zkrátka kdykoliv. A nejen to! Udit můžete dokonce kdekoliv. Nezáležím na tom, jestli umístíte udírnu ven nebo dovnitř.

Výsledek při používání udíren Bradley je vždy naprosto dokonalý. Nezáleží na tom, jestli udíte lososa, zeleninu, drůbež či například klasicky vepřové maso. Vše se naučíte velice snadno a rychle. Minimální čas, maximální úspory a výsledek. To jsou udírny Bradley! Užijte si domácí uzení naplno. Již nemusíte přemýšlet nad složitou výstavbou venkovní udírny, se kterou bude dlouhé a složité zacházení. Vše můžete mít kompaktně a jednoduše přímo u vás doma.

Ten, kdo vyzkoušel udírny Bradley, nikdy nelitoval. Naše produkty mají jen ta nejlepší doporučení od špičkových českých i zahraničních šéfkuchařů a odborníků, kteří se v této oblasti pohybují.

Vyzkoušejte s námi to nejlepší, co udírna může nabídnout!

 

46 položek celkem
Bradley Smoker Smoke Master Pack
Doprava zdarma
3 490 Kč
Kód: BTACCPK1
5-ti dílná sada náčiní Bradley
Doprava zdarma
5-ti dílná sada náčiní Bradley
Momentálně nedostupné
2 499 Kč
Kód: BTCARVKIT
Pojízdný stůl Bradley
Doprava zdarma
12 990 Kč
Kód: BTKITCART
Náhradní nerezové rošty do udírny Bradley (4 ks)
1 250 Kč
Kód: BT4XR
Sada 4 nerezových háčků do elektrických  udíren Bradley Kód: BTHOOK
Termosonda Bradley pro měření vnitřní teploty masa
1 250 Kč
Kód: BTDIGTHERMO
Generátor studeného kouře Bradley
Doprava zdarma
8 990 Kč
Kód: BTSGCE240
Ochranný obal na elektrickou digitální udírnu Bradley Smoker 6 Kód: BTWRC6
Adaptér studeného kouře k udírně Bradley
Doprava zdarma
3 490 Kč
Kód: BTCOLD
Ochranný obal na elektrickou digitální udírnu Bradley Smoker 4 Kód: BTWRC
Udící briketky Javor - 120ks
Udící briketky Javor - 120ks
Momentálně nedostupné
1 449 Kč
Kód: BTMP120
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 46 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

97 %