Keramické grily Big Green Egg

8 položek celkem
Keramický gril Big Green Egg Medium
Tip Doprava zdarma
31 263 Kč
Kód: BGE-117625
Keramický gril Big Green Egg Small
Doprava zdarma
Keramický gril Big Green Egg Small
Momentálně nedostupné
23 728 Kč
Kód: BGE-117601
Keramický gril Big Green Egg XLarge
Doprava zdarma
59 853 Kč
Kód: BGE-117649
Keramický gril Big Green Egg MiniMax
Doprava zdarma
27 736 Kč
Kód: BGE-119650
Keramický gril Big Green Egg Large
Tip Doprava zdarma
44 891 Kč

Big Green Egg Large je nejoblíbenějším členem rodiny Big Green Egg. Lze jej používat jako udírnu, gril nebo keramickou pec na...

Kód: BGE-117632
Keramický gril Big Green Egg Mini
Doprava zdarma
Keramický gril Big Green Egg Mini
Momentálně nedostupné
15 872 Kč
Kód: BGE-117618

Keramické grily Big Green Egg představují téměř revoluční kuchyňské využití, které nemá obdoby. Pokud se řadíte mezi skutečné gurmány, kteří dokáží ocenit dokonale se rozplývající sousta, jsou grily Big Green Egg určeny právě Vám. Keramický povrch Big Green Egg se nikdy nerozžhaví tolik jako kovový gril. Díky tomu jsou grily Big Green Egg bezpečnější.

Kulinářský zážitek v kuchyni i při venkovním grilování – teplotní kouzla

S keramickým grilem Big Green Egg můžete grilovat steaky i kotlety a propéct je přesně podle své chuti. Pro dosažení efektního ožehnutí masa nebo pečení pizzy a chleba lze grilovat (péct) až při teplotě 350°C. Pokud chcete podávat žebírka, jejichž maso doslova odpadá od kosti nebo šťavnaté a chutné hovězí hrudí, nastavte Big Green Egg na nízkou teplotu kolem 110°C.

Ať už budete maso zprudka grilovat nebo připravovat pozvolna, připravíte na grilu Big Green Egg celé lahodné menu. Na grilovacím roštu můžete připravit také svou oblíbenou zeleninu. Grilování není vše, čím se může keramický gril Big Green Egg pochlubit. Máte chuť na čerstvý pecen chleba nebo teplý piškotový moučník? Pak musíte vědět, že Big Green Egg peče lépe než vyzdívaná pec.

Proč si keramické grily Big Green Egg musíte zamilovat i Vy?

Koncept keramického grilu Big Green Egg byl vyvinut z tradičního, 3000 let starého principu  kamado – hliněné pece. Vylepšený byl v Americe a použitím téměř nezničitelné keramiky, která vydrží nízké i vysoké teploty, byl zdokonalen pro moderní využití. Není se čemu divit, že k dnešnímu dni je po celém světě přes 500 000 spokojených majitelů těchto grilů. Přidáte se k nim i Vy?

Keramické grily na Grilování.cz

K vybraným keramickým grilům Big Green Egg poskytujeme dopravu zdarma a přidáváme hodnotný dárek. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem, určitě nás kontaktujte. Na keramické grily Big Green Egg platí doživotní záruka.

Keramické grily jsou vhodné na grilování, pečení i uzení. Jsou dokonalým multifunkčním pomocníkem v každé domácnosti. V naší nabídce najdete keramické grily od Big Green Egg a keramické grily Monolith.

97%