Litinová oválná servírovací miska Lodge 1 l

Kód: HOSD
Značka: Lodge
1 129 Kč 933,06 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato největší oválná servírovací mísa je vhodná pro jakoukoli přílohu, kterou chcete servírovat z trouby nebo grilu přímo na stůl. 

  • Ošetřeno seasoningem - 100% přírodním rostlinným olejem
  • Bezkonkurenční udržení tepla a rovnoměrné zahřívání
  • Vyrobeno v USA

Největší výhodou litinového nádobí Lodge je dlouhá životnost, zdravotní nezávadnost, vysoká tepelná vodivost a vysoká akumulace tepla. Málokdy je potřeba zahřívat nádobí na velmi vysokou teplotu, a i při zaplnění celé plochy pánve nedojde k jejímu ochlazení a následnému jevu, jako u klasických pánví z hliníkových slitin, kdy se např. maso začne na pánvi spíše dusit než péct.

Klasické běžně rozšířené podobné nádobí je hladké, pěkné na pohled a bez jakýchkoli povrchových nerovností. To je způsobeno jednak způsobem výroby a zejména umělými chemickými vrstvami, ze kterých je povrch tohoto nádobí. Litinové nesmaltované nádobí Lodge žádnou chemickou vrstvu nemá, a tudíž snese i zahřívání na velmi vysokou teplotu, kdy nedochází k možnému odpařování nežádoucích látek z povrchu nádobí. Litinové nesmaltované nádobí Lodge nemá vzhled běžně rozšířeného komerčního nádobí. Jedná se vlastně o slévárenský výrobek, který se za použití moderních technologií vyrábí takřka stejně, jako před 100 lety.

Mytí a údržba litinového nádobí je snadná a rychlá. Možná vás budou zajímat i odpovědi na nejčastější dotazy ohledně nádobí Lodge.


Doplňkové parametry

Kategorie: Americké litinové pánve Lodge na gril
Záruka: 2 roky
Délka: 32 cm
Šířka: 17,6 cm
Výška: 6,5 cm
Váha: 1,5 kg
Značky: Lodge
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %