Otto´s O.F.B. - gril s horními infračervenými plynovými hořáky

Kód: 100020
Doprava zdarma
29 990 Kč 24 785,12 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tajemství přípravy dokonalého steaku spočívá ve správné teplotě při jeho přípravě. Po několika minutách předehřátí Otto´s O.F.B. (Over-Fired Broiler) dosahuje teploty nad 900°C. Při těchto vysokých teplotách steak získá zvenčí lahodnou kůrku (Maillardova reakce), zatímco zevnitř zůstává jemný a šťavnatý. S Otto´s O.F.B. grilem dosáhnete takových "steakových výsledků", které nelze nahradit žádným jiným způsobem vaření.

O.F.B. (Over-Fired Broiler) znamená, že zdroj tepla působí shora. V horní části O.F.B. jsou dva samostatně regulovatelné plynové infračervené hořáky, které vyzařují teplo směrem holů ke grilovacímu roštu. To zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla po povrchu masa - na rozdíl od konvenčního spodního záření tepla, kde odkapávání šťávy a tuku z masa narušuje distribuci tepla směrem nahoru. Díky této inovativní technologii bude váš steak připraven během několika minut - včetně doby na předehřátí grilu. Díky možnosti nastavení výšky grilovacího roštu (vzdálenosti grilovacího roštu od plynových hořáků) a možnosti regulace jednotlivých plynových hořáků odděleně, je Otto´s O.F.B. neuvěřitelně všestranný gril pro přímé grilování, zapékání a mimo jiné je i vhodný pro příznivce "zdravého grilování". Vedle steaků, je Otto´s O.F.B. vhodný pro grilování hamburgerů, špízů, zeleniny, ryb a dokonce i pizzy. Všechny tyto potraviny vhodné pro přímé grilování můžete samozřejmě grilovat při mnohem nižší teplotě, jak jste zvyklí. A případný tuk a šťáva z masa stále odkapává dolů do nerezové odkapávací misky.

Nerezový gril Otto´s O.F.B. je určen pro venkovní použití a může být umístěn na běžném zahradním stole nebo grilovacím stolku. Díky vyjímatelnému tepelnému štítu (nerezová odkapávací miska) je povrch stolu chráněn před vysokou teplotou. Otto´s O.F.B. funguje na čistý propan (lze zakoupit u dodavatelů plynových lahví), který má oproti směsi propan/butanu nesporné výhody (neprodukuje nepříjemný odér, menší spotřeba při vyšším výkonu a lze používat i v mrazech).

Součástí grilu je plynová hadice s regulátorem (délka je 90cm), litinový grilovací rošt (32*26cm), spodní nerezová odkapávací miska a multifukční páka, která slouží k nastavování výšky umístění grilovacího roštu (5 poloh), k manipulaci s grilovacím roštem a zároveň funguje jako otvírák na lahve.

Za vynikající produktový design Otto's O.F.B. získal německou cenu za design 2018 (German Design Award 2018).

Parametry

 • 2 samostatné infračervené plynové hořáky ovládané samostatně
 • piezzo zapalování
 • materiál: nerez ocel
 • litinový grilovací rošt
 • CE certifikace
 • vyrobeno v Německu

Součást balení

 • vlastní gril
 • litinový grilovací rošt
 • spodní odkapová miska
 • páka na ovládání polohy grilovacího roštu a na manipulaci s grilovacím roštem
 • plynová hadice (90 cm) s regulátorem tlaku

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní plynové grily nabídnou profesionální kulinářský zážitek
Záruka: 2 roky
Barva: nerez
Šířka: 42 cm
Hloubka: 44 cm
Výška: 29 cm
Rozměr grilovacího roštu: 32 x 26 cm
Počet hlavních hořáků: 2
Značky: Otto Wilde

Otto Wilde Otto´s O.F.B.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
97%