Borniak

Elektrické udírny a příslušenství Borniak

Milujete uzení a nechcete se omezovat jen na jeden způsob, ale rádi byste si vyzkoušeli uzení studeným kouřem nebo naopak barbecue? Pak jsou automatické elektrické udírny Borniak tou správnou volbou.

Proč si vybrat elektrické udírny Borniak?

Značka Borniak pochází z Polska a všem svým zákazníkům nabízí dlouholeté zkušenosti opravdových milovníků uzení. Kromě elektrických udíren pro uzení teplým a horkým kouřem dnes nabízí řadu produktů pro pomalé vaření i klasické americké barbecue.

Borniak nabízí dvě velikosti udíren, ze kterých můžete vybírat:

  • Udírny o velikosti 70 l se hodí pro každou příležitost. Najednou v nich vyudíte až 10 kg masa nebo 8 kg klobás, použít můžete až 6 polic.
  • Udírny o velikosti 150 l si užije každý nadšenec do uzení. Vejde se do nich až 7 polic, na kterých najednou připravíte až 20 kg masa nebo 16 kg klobás.

Tip: Nejste si jistí, která udírna je pro vás ta pravá? Vyzkoušejte našeho průvodce, který vám poradí, jak vybrat udírnu a nešlápnout vedle.

Výhody udíren Borniak

Kvalitní elektrické udírny značky Borniak mají povrch z alu-zinkového plechu nebo nerezové oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnosti. Mají také další výhody:

  • Vnitřek udíren je vyroben z nerezové oceli s certifikátem pro styk s potravinami.
  • Kvalitní izolace udící komory pomocí vstřikované pěny, takže nedochází k tepelným ztrátám ani ke kondenzaci páry na stěnách udírny, které by mohly uzeninám uškodit. Kvalitní je také těsnění dveří.
  • Generátor kouře používá dřevěnou štěpku, která pomalu doutná a vytváří kouř pro tu nejlepší chuti masa. To vše se odehrává zcela automaticky, stačí stisknout jedno tlačítko.
  • Můžete si vybrat, zda chcete analogové nebo digitální ovládání. Na digitálním panelu jednoduše nastavíte přesnou teplotu uvnitř udírny, analogová udírna nabízí jednoduché řešení pro nastavení a udržování teploty.

Příslušenství k udírnám Borniak

Kvalitní elektrické udírny Borniak si zaslouží stejně kvalitní příslušenství. V nabídce najdete přídavné police do udírny (součástí balení při pořízení udírny je jedna police), ale také různé druhy háků do udírny, které se hodí na uzení klobás nebo ryb. Pohodlí při uzení zajistí termosonda a možnosti využití nerezové udírny Borniak rozšíří ochlazovač kouře.

Udící štěpka Borniak je nezbytností, pokud si chcete svou udírnu užít naplno. Kouř ze štěpky pronikne do masa a předá mu jedinečnou chuť a vůni. Věděli jste, že druh dřeva na uzení může ovlivnit výsledek? Udící štěpka Borniak nabízí mnoho druhů dřeva - chcete raději zemitou chuť dubu nebo nasládlou třešeň?

28 položek celkem
Elektrická digitální udírna Borniak UWD-NT-70 s časovačem
Tip Doprava zdarma K prohlédnutí na prodejně
28 990 Kč

Digitální udírna o objemu 70 l s automatickým generátorem kouře na dřevěnou štěpku, s novým odkapávacím plechem a výškově seřiditelnými...

Kód: UWD-NT-70
Elektrická digitální udírna Borniak UWD-N-150
Doprava zdarma K prohlédnutí na prodejně
33 990 Kč

Digitální nerezová udírna o objemu 150 l vybavená novou odkapávací miskou zlepšující proudění vzduchu a odstraňování tuků. Nové...

Kód: UWD-N-150
Elektrická digitální udírna Borniak UWD-NT-150 s časovačem
Doprava zdarma
35 990 Kč

Udírna Borniak s novou odkapávací miskou zlepšující proudění vzduchu a odvod tuků. Nové seřizovací nožičky, které lze nahradit kolečky...

Kód: UWD-NT-150
Udící štěpka Borniak Bříza 10 l
649 Kč
Kód: ZBR-10
Udící štěpka Borniak Javor 10 l
649 Kč
Kód: ZM-10
Ochranný obal na elektrické udírny Borniak 150
1 690 Kč
Kód: PO-150
Ochranný obal na elektrické udírny Borniak 70
1 490 Kč
Kód: PO-70
Nerezový ochlazovač kouře Borniak UWS
Doprava zdarma
2 490 Kč
Kód: ZWS-01
Udící štěpka Borniak Dub 10 l
649 Kč
Kód: ZD-10
Udící štěpka Borniak Jabloň 10 l
649 Kč
Kód: ZA-10
Udící štěpka Borniak Třešeň 10 l
649 Kč
Kód: ZCH-10
Ochlazovač kouře Borniak UW
1 990 Kč
Kód: ZW-01
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 28 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %