Ve čtvrtek 21.9. nelze z důvodu odstávky el. proudu expedovat zásilky skrze Českou poštu - pobočka ČP bude uzavřena. Zásilky se zvolenou dopravou skrze ČP budou expedovány až v pátek 22.9.2023. Děkujeme za pochopení.

Borniak

Elektrické udírny a příslušenství Borniak

Milujete uzení a nechcete se omezovat jen na jeden způsob, ale rádi byste si vyzkoušeli uzení studeným kouřem nebo naopak barbecue? Pak jsou automatické elektrické udírny Borniak tou správnou volbou.

Proč si vybrat elektrické udírny Borniak?

Značka Borniak pochází z Polska a všem svým zákazníkům nabízí dlouholeté zkušenosti opravdových milovníků uzení. Kromě elektrických udíren pro uzení teplým a horkým kouřem dnes nabízí řadu produktů pro pomalé vaření i klasické americké barbecue.

Borniak nabízí dvě velikosti udíren, ze kterých můžete vybírat:

  • Udírny o velikosti 70 l se hodí pro každou příležitost. Najednou v nich vyudíte až 10 kg masa nebo 8 kg klobás, použít můžete až 6 polic.
  • Udírny o velikosti 150 l si užije každý nadšenec do uzení. Vejde se do nich až 7 polic, na kterých najednou připravíte až 20 kg masa nebo 16 kg klobás.

Tip: Nejste si jistí, která udírna je pro vás ta pravá? Vyzkoušejte našeho průvodce, který vám poradí, jak vybrat udírnu a nešlápnout vedle.

Výhody udíren Borniak

Kvalitní elektrické udírny značky Borniak mají povrch z alu-zinkového plechu nebo nerezové oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnosti. Mají také další výhody:

  • Vnitřek udíren je vyroben z nerezové oceli s certifikátem pro styk s potravinami.
  • Kvalitní izolace udící komory pomocí vstřikované pěny, takže nedochází k tepelným ztrátám ani ke kondenzaci páry na stěnách udírny, které by mohly uzeninám uškodit. Kvalitní je také těsnění dveří.
  • Generátor kouře používá dřevěnou štěpku, která pomalu doutná a vytváří kouř pro tu nejlepší chuti masa. To vše se odehrává zcela automaticky, stačí stisknout jedno tlačítko.
  • Můžete si vybrat, zda chcete analogové nebo digitální ovládání. Na digitálním panelu jednoduše nastavíte přesnou teplotu uvnitř udírny, analogová udírna nabízí jednoduché řešení pro nastavení a udržování teploty.

Příslušenství k udírnám Borniak

Kvalitní elektrické udírny Borniak si zaslouží stejně kvalitní příslušenství. V nabídce najdete přídavné police do udírny (součástí balení při pořízení udírny je jedna police), ale také různé druhy háků do udírny, které se hodí na uzení klobás nebo ryb. Pohodlí při uzení zajistí termosonda a možnosti využití nerezové udírny Borniak rozšíří ochlazovač kouře.

Udící štěpka Borniak je nezbytností, pokud si chcete svou udírnu užít naplno. Kouř ze štěpky pronikne do masa a předá mu jedinečnou chuť a vůni. Věděli jste, že druh dřeva na uzení může ovlivnit výsledek? Udící štěpka Borniak nabízí mnoho druhů dřeva - chcete raději zemitou chuť dubu nebo nasládlou třešeň?

25 položek celkem
Udící štěpka Borniak Javor 10 l
649 Kč
Kód: ZM-10
Asymetrické "S" háky do udírny, 5 ks
199 Kč
Kód: HW-04
Termosonda Borniak B-Therm
Doprava zdarma
Termosonda Borniak B-Therm
Momentálně nedostupné
2 490 Kč

Termosonda pro měření vnitřní teploty masa.

Kód: TR-10
Zesílený rošt do elektrických udíren Borniak 70
650 Kč
Kód: PWH-70
Zesílený rošt do elektrických udíren Borniak 150 Kód: PWH-150
Šroubovité háky do udírny, 5 ks
199 Kč
Kód: HW-02
Dvojité háky do udírny, 5 ks
199 Kč
Kód: HW-01
Nerezový ochlazovač kouře Borniak UWS
Doprava zdarma
2 490 Kč
Kód: ZWS-01
Hák do udírny - typ 20
160 Kč
Kód: HW-20
"S" háky do udírny, 5 ks
199 Kč
Kód: HW-03
Udící štěpka Borniak Třešeň 10 l
649 Kč
Kód: ZCH-10
Udící štěpka Borniak Švestka 10 l
649 Kč
Kód: ZP-10
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 25 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

97 %