Crown Maple

crown maple

Prémiový javorový sirup Crown Maple z USA

Společnost Crown Maple byla založena roku 2010 v údolí řeky Hudson ve státě New York, konkrétně na rodinné bio-farmě Madava (Madava Farms), kterou na více než 320 hektarech provozují manželé Robb a Lydia Turnerovi a kteří ji pojmenovali po svých dvou dcerách Madeline a Ava.

U zrodu společnosti Crown Maple stáli Robb a Lydia Turner a jejich touha najít pro svou rodinu klidné místo na odpočinek. Při hledání vhodného pozemku se dostali až do údolí řeky Hudson ve státě New York, do kterého se Robb zamiloval, když studoval na vojenské akademii ve West Pointu. Turnerovi našli dokonalou chatu s rozmanitou přírodou a úchvatným výhledem na vrchol hory.

Schranka01

Robb se původně rozhodně nechtěl stát špičkovým výrobcem javorového sirupu. Protože ale vyrostl na farmě, zaujala ho možnost připravit sirup opravdu vynikající kvality. Od nápadu byl jen krůček ke skutečnému nadšení pro věc, jejímž výsledkem byl javorový sirup na úplně jiné kvalitativní úrovni – sirup Crown Maple.

Schranka02

Robb využil svých zkušeností ze studia elektra a energetiky a propojil vědecké poznatky s tradičními způsoby výroby javorového sirupu. Nastudoval si zásadní technologii potřebnou k čištění a konzervování javorové mízy v její přírodnější formě. Potom skombinoval své zkušenosti z průmyslu a ze zpracování javorového sirupu a vytvořil zcela jedinečný, detailně propracovaný výrobní proces, na jehož konci stojí javorový sirup té nejvyšší kvality.

Lydie si při vaření uvědomila, jak všestranné je použití javorového sirupu, který je jedním z nejzdravějších, přírodních a nejdokonalejších sladidel. Jako kuchařka začínala doslova od začátku ve své vlastní kuchyni, kde odhalila nezaměnitelnou chuť, lahodné a sladké tóny, plnost chuti javorového sirupu a bezpočet možností, které při vaření přináší. 

Dnes společnost Crown Maple s hrdostí předvádí výjimečnou škálu použití javorového sirupu při vaření, pečení, zdobení dezertů a přípravě nápojů. Posaďme se tedy k jednomu stolu a společně prozkoumejme jedinečnou a výběrovou nabídku produktů Crown Maple, z nichž každý byl stvořen spojením toho nejlepšího z přírody (the best nature has to offer™), uměleckého zpracování a nejmodernějších technologií.

 

4 položek celkem
Javorový sirup Crown Maple Madagascar Vanilla Infused, 250 ml Kód: 10548
Javorový sirup Crown Maple Very Dark Color, 250 ml Kód: 10544
Javorový sirup Crown Maple Cinnamon Infused, 250 ml Kód: 10547
Javorový sirup Crown Maple Bourbon Barrel Aged, 250 ml Kód: 10545

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

97 %