Oakridge BBQ

oakridge

Oakridge BBQ - ruční výroba z Kearney ve státě Missouri | USA

Vítejte na stránkách www.grilovani.cz. Jmenuji Michael Trump (na fotce muž vlevo), a jsem prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Oakridge BBQ LLC, která vymýšlí a vyrábí marinovací grilovací pasty a směsi vysoké kvality.

OBR_BryanMclarty-1024x768

O grilování jsem se začal zajímat, když mi bylo 10 let. Už tenkrát jsem si vyráběl vlastní grilovací barbecue omáčky a pasty ze surovin, které jsem našel v maminčině kuchyni. O pár let později, konkrétně v roce 2002, jsem sestavil svůj první profesionální soutěžní grilovací tým. Na úplně první soutěži jsme vyhráli první místo a dostali jsme opravdu hodně bodů za vepřová žebírka. V dalších šesti letech jsem se zúčastnil mnoha grilovacích soutěží a vždy jsem se umístil v top desítce alespoň v jedné soutěžní kategorii. A právě při přípravě na grilovací klání jsem začal zdokonalovat a objevovat mé vlastní kořenící přípravky. Nikdy jsem nebyl spokojený s běžně dostupným grilovacím kořením, takže jsem se od samého začátku věnoval vytváření vlastních kořenících směsí. Protože jsem perfekcionista, vždycky jsem trval na tom, že kvalita vyžaduje je ty nejlepší ingredience

A tato zásad platí dodnes. Ručně vyrábíme vlastní kořenící směsi ve vlastní továrně a používáme jen ta nejvýraznější a nejzajímavější koření. Naše kořenící směsi vyrábíme v malých, často se opakujících dávkách, aby byly na trhu vždy čerstvé. V současnosti už nemám na grilovací soutěže čas, místo toho jsme ale vytvořili nejúspěšnější sponzorský program v oboru grilování. Společnost Oakridge BBQ aktuálně sponzoruje přes 75 profesionálních grilovacích týmů z celého světa. Díky našemu koření už Tým Oakridge získal neuvěřitelných 10 nejvyšších ocenění; celkem to doposud bylo 7000 různých cen. Takže nepřeháním, když říkám, že jsme pyšní, že nabízíme nejlepší kořenící směsi na grilování, které si můžete běžně koupit.

Nakonec bych chtěl zdůraznit, že hlavní zásadou našeho podnikatelského modelu je, že věnujeme svůj čas, talent a finance na podporu místních, státních a globálních komunitních a sociálních organizací. Proto darujeme celých 10 % zisku z KAŽDÉHO PRODEJE na podobné projekty.

Všechny naše kořenící směsi jsou 100%ně ručně vyráběné v naší vlastní výrobně

  • 100%ně přírodní
  • Ingredience té nejvyšší kvality
  • Bez glutamátu sodného
  • Bez lepku
  • Neobsahuje ořechy
  • Neobsahuje plnidla ani protispékavé látky
  • Absolutně bez umělých přísad
  • Ručně vyrobené v naší vlastní továrně
  • Nepoužíváme geneticky modifikované suroviny 

Michael Trump, Oakridge BBQ

3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %