Pizza Craft

PIZZA CRAFT

Po celém světě sílí trend přípravy pizzy v domácím prostředí vlastní kuchyně nebo na zahradě v grilu. Spousta lidí již zjistilo, jak snadná, zábavná a levná je příprava pizzy doma. Pizzacraft® proto nabízí kvalitní pizza nástroje a příslušenství právě pro přípravu vynikající pizzy doma. Základní nabídku tvoří mnoho druhů, tvarů a velikostí pizza kamenů a následují různé druhy nožů a lopatek.

PC0006_A 

Keramické pizza kameny

Dalo by se říci, že pizza kámen je prostě pizza kámen, ne?  Ne tak docela. Nejen, že se pizza kameny nabízejí v různých tvarech a velikostech, ale jsou také vyráběny z různých materiálů. Keramické pizza kameny jsou vyrobené z hlíny, vypálené v peci a jsou cenově nejvýhodnější. Skvěle a rovnoměrně vedou vysoké teplo, což z nich dělá skvělé kameny na pečení pizzy. Jsou vhodné nejen pro použití v domácích horkovzdušných troubách, ale i v grilu.

Pizza kameny z cordieritu

Mírně dražší a extrémně odolný, takový je pizza kámen z cordieritu. Cordierit je minerál, známý pro svou schopnost zvládat dobře extrémní  změny teplot. To znamená, že můžete cordieritový pizza kámen zahřát rychle z nízké na velmi vysokou teplotu, aniž by hrozilo jeho prasknutí. Tyto kameny mají velmi dlouhou životnost a lze je používat v jakémkoli grilu nebo horkovzdušné troubě.

11 položek celkem
Nerezová skládací lopata na pizzu
Výprodej
499 Kč
Kód: PC0200
Čtvercový pizza kámen s nerezovým rámem
Novinka
1 290 Kč
Kód: PC0105
Trojúhelníková pizza lopatka
Výprodej
319 Kč
Kód: PC0205
Dvojitý pizza kámen 36 cm
Doprava zdarma
2 219 Kč
Kód: PC0120
Nůž na pizzu - kolečko
Výprodej
319 Kč
Kód: PC0204
Kráječ na pizzu - kolébka, softgrip rukojeť
Výprodej
299 Kč
Kód: PC0213

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %