Plowboys

Grilovací koření a omáčky Plowboys

Za značkou grilovacího koření Plowboys stojí švagrové Todd Johns a Randy Hinck, učastníci a také vítězové mnoha amerických barbecue soutěží. Získali ceny za nejlepší klobásy, hovězí hrudí nebo vepřové a jejich koření a omáčky na grilování v sobě skrývají jejich štiplavé tajemství.

Grilovací koření Plowboys na hovězí i kuře

Tajemstvím úspěchu bbq koření Plowboys je to, že dávají vyniknout přirozené chuti masa jako prvotní suroviny. Už na první ochutnání je patrná láska k jídlu a spousta zkušeností, které během let nasbírali na soutěžích. Můžete se těšit na opravdovou nálož chutí, vyvážený poměr cukru a soli a pár štiplavých ingrediencí, které koření na grilování pořádně nakopnou.

Koření na steaky Plowboys vás potěší svým širokým využitím. V nabídce bbq koření si vyberou milovníci hovězího, drůbeže i ryb. Cit pro mixování různých přísad v sobě koření na grilování nezapře a vy si tak můžete vychutnat opravdové lahůdky jako z grilovací soutěže.

Omáčky na grilování podtrhnou chuť masa

Skvělým doplňkem ke koření na grilování jsou grilovací omáčky Plowboys. Nadchne vás příjemná pálivost, která přichází postupně, takže si můžete naplno vychutnat také ostatní tóny. Nesmí chybět ani typické kouřové aroma, pro které všichni barbecue tolik milujeme.

Omáčky na grilování můžete použít mnoha způsoby. Skvělé jsou jako klasická studená omáčka ke grilovanému masu, hodí se do hamburgerů a dodají zajímavou chuť také pokrmům ze zeleniny nebo luštěnin.

Žádné produkty značky Plowboys nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %