SaltWorks

Celý název zpracovatele soli SaltWorks® zní America's Sea Salt Company®. Společnost byla založena v roce 2001 ve městě Woodinville poblíž Seattlu ve státě Washington. Dodává prvotřídní gurmánské soli labužníkům po celém světě a nabízí rozmanitý sortiment od kuchyňských a gurmánských solí až po léčebné soli do koupele. Jejich zákazníky jsou buď jednotlivci, kteří si objednávají po skleničkách, nebo výrobci, restauratéři, maloobchodníci a výrobci koření, kteří objednávají zboží po paletách, nákladních vozech a zaoceánských kontejnerech.

Mezi jednotlivými zpracovateli soli se společnost těší nejvyšší důvěře, spokojenost zákazníka je proto pro ně neustále tou největší prioritou. Od roku 2001 putují jejich produkty ke spokojeným milovníkům soli po celém světě a za tu dobu dostaly jejich produkty hodnocení A+ od Better Business Bureau, dvakrát po sobě cenu za nejlepší výrobek (Circle of Excellence Award) od Bizrate a 5 hvězdiček za nejprodávanější produkt od společnosti Nextag. Všechna ocenění jsou výsledkem vynikajících zákaznických služeb a opravdu výjimečných produktů.

Od samého počátku stojí společnost SaltWorks na dvou základních hodnotách, kterými jsou čistota produktu a dokonalý zákaznický požitek. Zakládá si na přípravě delikátních, nezaměnitelných přírodních solných výrobků a nikdy neslevuje z maximální možné kvality, díky čemuž se od prvopočátku jejich soli odlišují od jakýchkoli jiných solí dostupných na trhu. Jedinečný sortiment prvotřídních, zcela přírodních mořských a minerálních solí SaltWorks, který pochází z celého světa a do finální podoby se zpracovává ve vlastních nejmodernějších provozech, vám zaručuje autentické výrobky, které jsou bohaté na minerály, ale neobsahují žádné přidané chemických látky. I vám můžete tyto výrobky dodat přímo na vaši adresu.

Špičkový výběr 110 druhů soli z celého světa je vytvořen z mořských a minerálních solí, které se těží jen ve vyhrazených prvotřídních lokalitách. Soli kupují od renomovaných a respektovaných dodavatelů, kteří jsou řádně zaregistrování u americké vládní Agentury pro kontrolu léčiv a potravin (FDA) a jejichž postupy splňují etické a ekologické požadavky. Jakmile je sůl dodána do provozovny SaltWorks, prochází pečlivými procesy zušlechtění, které zaručují nejvyšší možnou kvalitu. Nejdříve se sůl podrobí přísnému vstupnímu přesívání. V závislosti na lokalitě svého původu každá sůl totiž vždy obsahuje stopy cizích materiálů, jako jsou kousky mušlí nebo zrnka písku. Poté sůl vstupuje do technologie Optically Clean®, kterou vyvinuli jejich vlastní odborníci. Tato technologie odstraňuje nečistoty a vadné krystalky, surovou sůl ale uchovává ve stejné přírodní kvalitě, v jaké byla vytěžena: nedochází k jejímu propírání, ani k chemickému ošetření, ani k jiným zásahům do darů matky přírody. Jejich technologie je jedinou technologií svého druhu, jaká se v solném průmyslu používá.

Společnost SaltWorks se nezabývá jen výběrem těch nejlepších solí z celého světa a jejich zpracováním na lahodné, čisté a zcela přírodní soli. Připravuje i vlastní, ručně vyráběné směsi solí, které mají plnou a neodolatelnou chuť, jsou dochuceny jen zcela přírodními přísadami a prochází uzením za studena. Výsledkem neustálého hledání těch nejkvalitnějších, nejchutnějších solí je jedinečný proces pro dochucování a uzení za studena, který je označen jako SaltWorks exclusive Fusion®. Ať už jsou jejich tradičními způsoby připravené soli uzené, ochucené nebo jen dotažené ke své dokonalé přírodní chuti, na jejich počátku vždy stojí filozofie, že čisté přírodní produkty jednoduše chutnají lépe a zanechávají lepší pocit: jsou zcela bez aditiv a umělých barviv, 100% přírodní a vyrobené jen z těch nejlepších dostupných surovin.

Rodinnou společnost SaltWorks v roce 2001 založili a od té doby ji provozují Mark Zoske, výkonný ředitel, a Naomi Novotny, presidentka společnosti. Podnětem pro založení společnosti byl okamžik, kdy se oba dozvěděli o rozmanitých druzích a blahodárných vlastnostech gurmánské přírodní, nerafinované mořské soli, přičemž sami překvapivě zjistili, že bylo obtížné takto kvalitní soli najít a koupit. Jak rostl počet zákazníků, kteří se zajímali o přírodní produkty a léčebné prostředky, Mark a Naomi byli více a více přesvědčeni, že ani ostatním lidem kolem nich není jedno, jakou sůl vlastně doma používají. Rozhodli se, že sami tuto mezeru na trhu zaplní, a tak spustili webovou stránku SaltWorks, kde mohou prodávat jedinečné směsi solí bohaté na minerální látky. Mark a Naomi si našli dodavatele po celém světě, od kterých nakupují ty nejkvalitnější minerální a mořské soli. Společnost SaltWorks se tak stala prvním prodejcem gurmánské soli v USA.

Zákazníci se postupně odvraceli od rafinované stolní soli, zatímco poptávka po mořské soli začala strmě růst. Společnost SaltWorks, která svoji činnost řídila z pokoje pro hosty v domě Marka a Naomi, se dostala do bodu závratného růstu. Mezi roky 2003 a 2005 se její prodej zvýšil o 2 000% a do roku 2015 se již devětkrát za sebou dostala na seznam Inc 500/5000, na kterém jsou uvedeny nejrychleji rostoucí americké společnosti! Není třeba zdůrazňovat, že Mark a Naomi už dávno společnost SaltWorks neřídí z malého pokojíku. Jejich společnost se totiž rychle stala největším výrobcem gurmánské soli na světě. Nyní pro ni pracuje tým více než 70 odborně vyškolených a nadšených lidí, kteří sůl jednoduše milují. Společnost SaltWorks zasvětila posledních 15 let zdokonalování svého řemesla a investicím do přípravy těch nejlepších solí na světě. Na své vysoce kvalitní produkty jsou hrdí, zároveň mají stále stejnou nejvyšší prioritu: své zákazníky. Žádný jiný výrobce soli na světě nedokáže to co SaltWorks! Společnost SaltWorks byla na svém počátku prvním výrobcem gurmánské soli na světě, v současné době už není ve svém oboru jediná, ale zůstává největší.

 

 

 

Žádné produkty značky SaltWorks nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %