SnS Grill

Máte skvělý gril, který milujete, ale občas byste od něj chtěli něco víc? Proto vznikly grilovací potřeby Slow’ N Sear, které vám dovolí rozšířit možnosti vašeho grilu například přidáním dalšího roštu nebo planchy do grilu.

Co získáte s grilovacím náčiním SnS?

Americká firma vznikla v roce 2014 v americkém městě Concord, aby pomohla zlepšit domácí grilovačky. Jejich grilovací náčiní promění i obyčejný kotlíkový gril v něco víc: nerezové grilovací rošty vám umožní získat jedno patro pro grilování navíc, nebo jednoduše přidáte planchu do grilu, na které připravíte třeba grilovanou zeleninu nebo krevety. U značky SnS najdete také další grilovací náčiní, jako jsou rukavice nebo obracečky.

Přídavné grilovací náčiní si můžete vybrat ve čtyřech průměrech, takže sedí takřka do každého grilu, včetně například oblíbených kotlíkových grilů značky Weber. Veškeré grilovací potřeby jsou vyrobeny buď z kvalitní nerezové nebo uhlíkové oceli, která je odolná i pro vysoké teploty, případně z litiny.

K čemu jednotlivé grilovací potřeby slouží?

Nerezové grilovací rošty představují velmi variabilní grilovací náčiní. Jsou vhodné například jako přídavné druhé patro, pokud třeba dorazí více hostů. Díky odklápěcí části a možnosti přidat koš na grilovací uhlí dokonce získáte dvě části s odlišnou teplotou, takže zvládnete připravit více různorodých pokrmů.

Plancha do grilu poslouží jako litinová plotna. Pomůže vám například s přípravou slaniny, vajíček, burgerů nebo krevet, můžete na ní ale připravit i bramboráky nebo klidně lívance.

Milovníci trhaného masa a barbecue ocení šikovné vidlice na trhané maso, se kterými natrháte i maso, které jste právě sundali z grilu nebo vytáhli z udírny, aniž byste si spálili prsty.

8 položek celkem
SnS EasySpin™ nerezový grilovací rošt, 57 cm
Doprava zdarma
2 690 Kč
Kód: ACC-GR2
Zvýšený nerezový grilovací rošt - druhé patro Kód: ACC-EGS
Slow ‘N Sear® koš na palivo
1 430 Kč
Kód: SNS-BAS
Vidlice na trhané maso
Vidlice na trhané maso
Momentálně nedostupné
260 Kč
Kód: SNS-CLAW
SnS plancha z uhlíkové oceli, 57 cm
Doprava zdarma
3 580 Kč
Kód: SNS-PLA
SnS odkapávací miska s roštem - Deluxe
Doprava zdarma
3 220 Kč
Kód: ACC-DNG
Slow ‘N Sear® Deluxe
Doprava zdarma
Slow ‘N Sear® Deluxe
Momentálně nedostupné
3 580 Kč
Kód: SNS-TWO
Slow ‘N Sear® Original
Doprava zdarma
2 500 Kč
Kód: SNS-ONE

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

97 %