Tuffy Stone

Grilovací koření a omáčky Tuffy Stone

Chcete si užít opravdové grilování v americkém stylu? Abyste si byli jistí, že dosáhnete té nejlepší chuti, sáhněte po grilovacím koření Tuffy Stone, které dokonalé ochutí jakýkoliv druh masa a připraví vám perfektní chuťový zážitek.

To pravé americké koření na gril

Namíchat si vlastní barbecue koření může každý. Ale ne každý může říct, že jeho kořenící směs si oblíbili milovníci grilování po celém světě. Tuffy Stone patří k nejvýraznějším postavám amerického barbecue –⁠ šestkrát se svým týmem vyhrál Mistrovství světa, je členem Barbeque síně slávy a učí grilovat barbecue nadšence po celém světě. Jeho perfekcionistický přístup mu vysloužil přezdívku Profesor.

Takže je jasné, že pokud chcete koření na gril, se kterým dosáhnete výjimečných výsledků, pak je grilovací koření na barbecue Tuffy Stone dobrou volbou. Navíc se hodí na jakýkoliv druh masa. Ať už použijete grilovací koření na vepřové maso nebo na drůbež, vždycky dodá správný mix surovin, který vám bude chutnat.

Jednoduché složení, perfektní výsledek

Mohlo by se zdát, že grilovací koření Tuffy Stone bude obsahovat spoustu ingrediencí včetně nějakých tajných přísad. Ale není to pravda. BBQ koření Tuffy Stone obsahuje pouhých sedm nebo osm ingrediencí, tajemství ale tkví v jejich poměru. Tuffy Stone nabízí také BBQ omáčky, které doladí výslednou chuť pokrmu.

Toto americké koření na gril se skvěle hodí také na přípravu marinády na maso před grilováním. Naložte kuřecí křidélka nebo steaky a užijte si pravé americké grilování pod dohledem pana Profesora.

3 položek celkem
BBQ omáčka Tuffy Stone Cool Smoke Spicy, 453 g
329 Kč
Kód: 147544
BBQ koření Tuffy Stone Cool Smoke, 326 g
Tip
365 Kč
Kód: 147797
Grilovací koření Tuffy Stone Cool Smoke, 343 g
385 Kč
Kód: 147798

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

96 %