Obaly pro Big Green Egg

Aby vám váš oblíbený zahradní gril Big Green Egg soužil bez problémů mnoho let, je vyrobený z kvalitních materiálů. Kromě toho ale vyžaduje také údržbu a vhodné zacházení. To mimo jiné zahrnuje také použití obalu pro Big Green Egg při nepříznivém počasí.

Proč používat obaly Big Green Egg

Ačkoliv jsou moderní zahradní grily Big Green Egg i dalších značek vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou odolné samy o sobě, zaslouží si i pravidelnou údržbu a vhodné zacházení. Jestliže si tedy chcete užívat svůj oblíbený gril dlouhá léta, vyplatí se investovat do originálního ochranného obalu, který gril ochrání před nepřízní počasí.

  • Obaly pro grily Big Green Egg jsou vyrobené z odolného materiálu s kvalitní ventilační vrstvou, která umožňuje cirkulaci vzduchu, ale zároveň gril spolehlivě ochrání.
  • Kromě samotného grilu ochrání obal i stojany pro Big Green Egg nebo odkládací stůl z akátového dřeva. Další náčiní a příslušenství doporučujeme skladovat mimo obal, v zimní sezóně je můžete bez obav používat i běžně v kuchyni.
  • Speciální tvar obalu odpovídá tvaru grilu, kupujte proto obal určený přímo pro váš typ keramického grilu Big Green Egg.
  • Výhodou originálního obalu je také snadná manipulace, kterou umožňuje jednoduché zapínání na suchý zip.

Samotný obal po použití jednoduše umyjete v ruce.

Nejprodávanější

Ochranný obal na BGE MiniMax
Ochranný obal na BGE MiniMax
Skladem (2 ks)
Kód: BGE-126511
 
1 530 Kč
3 položek celkem
Ochranný obal na BGE MiniMax
1 530 Kč
Kód: BGE-126511

Jak se starat o gril

Mnoho opravdových milovníků grilování vnímá svůj zahradní gril téměř jako člena rodiny. Pokud je to i váš případ, určitě byste rádi svému spolehlivému příteli dopřáli dávku extra péče. Konkrétně jsme se o tom rozepsali v článcích Jak se starat o gril a Zazimování grilu.

Ten opravdu základní návod na údržbu grilu ale zní následovně:

  • Po každém použití grilu očistěte grilovací rošty, aby na nich nezůstaly zbytky jídla, které by se při příštím použití mohly připalovat.
  • Z grilů na uhlí (kam Big Green Egg patří) vymeťte popel a vyčistěte ohniště.
  • Samozřejmě umyjte i nádobí nebo jiné náčiní, které jste při grilování používali.
  • Zkontrolujte víko grilu i vnější obal a otřete případné nečistoty.
  • Správné skladování si zaslouží i dřevěné uhlí a štěpka, nejlépe na suchém místě s přístupem vzduchu, aby uhlí a dřevo nevlhlo.

Díky vhodné péči se vám gril odvděčí bezchybným fungováním, skvělou chutí připravovaných pokrmů i dlouhou životností.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

100 %