Udírna Bradley Smoker Original Blue

Kód: BS611EUB
Doprava zdarma
14 990 Kč 12 388,43 Kč bez DPH
Vyprodáno

Automatická udírna Bradley Smoker s generátorem kouře v atraktivním modrém provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatická udírna Bradley Smoker original Blue je revoluční přenosná venkovní udírna pro pomalé uzení teplým nebo horkým kouřem s extra technologií pro domácnost!

Bradley udírna je vlastně izolovaná "trouba" a je navržena tak, aby generátor kouře, který je součástí udírny automaticky generoval trvalý tok čistého kouře (doutnající briketka produkuje kouř, který je čtyřikrát čistší než při klasickém hoření dřeva). 

Uzeni016

Generátor kouře je osazen na udírně z pravé strany a po spuštění si automaticky po­dává speciální dřevěné udicí briketky (existuje 16 různých druhů) a postupně každou zvlášť rozžhavuje. Jedna dřevěná briketka produkuje kouř (a zároveň menší množství tepla) po dobu 20 minut. Po této době je na topné tělísko generátoru kouře dopravena nová briketa a ta původní je odsunuta do odkapové misky s vodou, kde dojde k jejímu uhašení. Interval 20 minut je pevně nastaven a nelze měnit. Důvodem je to, aby se v udírně tvořil kontinuálně čistý kouř a briketky se nepřepalovaly delší dobu.

Teplota v udírně Bradley Smoker Original se reguluje ručně pomocí otočného knoflíku na generátoru kouře a kontroluje se pomocí teploměru na dvířkách udírny. Vnitřním topným tělesem tak kouř z generátoru ohříváme. Hodnotu teploty v udírně, dobu generování kouře a dobu činnosti topného tělesa nelze nastavovat na generátoru kouře, jako u modelů Digital. 

Uzeni040

Udírny Bradley Smoker jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezá­vadných materiálů. Výhodou udíren Bradley Smoker je automaticky produkovaný čistý kouř a hmotnost pouze 20 kg. Další výhodou je, že jsou přenosné, tudíž je možné udírny použít kdekoliv v dosahu el. proudu. Bradley udírny splňují normy severoamerických a evropských elektrických spotřebičů. K udírnám Bradley lze pořídit řadu příslušenství od ochranných obalů, digitálních teploměrů, až po závěsné háčky do udírny, apod.

DSC01378_113

Uzení "studeným kouřem"  je v udírnách Bradley možné dvěma způsoby:

  • pouze nastavením generování kouře a udírna je pak vyhřívána topným tělískem pod doutnající briketkou. Teplota uvnitř udírny není regulovaná a je ovlivněná pouze okolní teplotou. Pokud by výsledná teplota v udírně byla vyšší, než požadujete, musíte postupovat druhým způsobem.
  • s použitím adaptéru studeného kouře, kdy do adaptéru osadíte generátor kouře a ten propojíte s udírnou flexi hadicí. Nastavíte pouze generování kouře a do udírny vám pak proudí pouze kouř ochlazený ve flexi hadici. Teplota uvnitř udírny není regulovatelná a je ovlivněná pouze okolní teplotou a nastavením délky flexi hadice. Tento způsob se používá pro uzení opravdu studeným kouřem.

Samostatně se dá zakou­pit i manuální generátor kouře, který je možný využít k Vaší vlastní udírně, kterou máte doma.


Součást balení

  • přívodní a propojovací kabel na 230 V/ 50 Hz
  • 4 rošty na uzení
  • generátor kouře

Video


Soubory ke stažení

Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické automatické udírny
Záruka: 2 roky
Šířka: 43 cm
Šířka vč. generátoru kouře: 62 cm
Hloubka: 37 cm
Výška: 80 cm
Využitelná výška udicí komory: 48 cm
Váha: 20 kg
Značky: Bradley Smoker
Příkon: 500 W (topné těleso v udírně) + 125 W (generátor kouře)
Vnitřní rozměr: 39 x 29 x 65 (š x h x v)
Vnitřní materiál udicí komory: nerez ocel
Provozní teplota: do 120°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
100 %