Elektrická udírna Bradley Smoker Original XL

Kód: BS815XLTCE
Doprava zdarma
19 990 Kč 16 520,66 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Domácí elektrická udírna s manuálním ovládáním, vč. generátoru kouře, 6 rošty k uzení a kapacitou až 20 kg masa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bradley Smoker Original XL je venkovní udírna, prodávaná se všemi potřebnými komponenty, jako jsou generátor kouře, topné těleso rošty k uzení. Jedná se o stejný model jako Bradley Smoker Original, jen je verze XL vyšší - konkrétně o 2 úrovně roštu na uzení. 

Na vlastní udírnu je osazen generátor kouře se zásobníkem na udící briketky z čistého dřeva (15 volitelných druhů dřeva s různým aroma vhodným pro různé potraviny. Dodávají se v balení po 48 ks nebo 120 ks.). Automatika v generátoru kouře postupně posouvá brikekty na topné těleso, kde briketa produkuje 20 minut studený kouř, pak je automaticky nahrazena další a spaliny z původní briketky jsou odsunuty do odpadní misky s vodou. Jedinečnost udíren Bradley tkví v tom, že produkují chladný kouř, ve kterém se uvolňuje čistá chuť dřeva. Briketky se spalují při takové teplotě, aby nikdy nedošlo k procesu hoření. Tím nevznikají žádné nežádoucí zplodiny z hoření ani plyny a vám nic nenarušuje perfektní chuť uzených surovin. Briketky uvolňují pouze čistou chuť a vůni dřeva a vy máte jistotu kvalitního jídla bez nežádoucích příměsí. Vlastní prostor udírny vč. vytvořeného kouře je zahříván na nastavenou teplotu samostatným topným 500 W tělesem a od doutnajících briket ho odděluje odkapová miska. 

uzené maso z udírny Bradley

Teplota v udírně Bradley Smoker Original XL se reguluje tedy ručně pomocí otočného knoflíku na generátoru kouře a pro kontrolu slouží teploměr na dvířkách udírny. Vnitřním topným tělesem vytvořený kouř ohříváme. Podavač briket funguje po spuštění automaticky. Topné těleso v udírně a generátor kouře tak fungují vždy současně. Provoz udírny je plně automatický, uzení nemusíte hlídat. Udírna má vnitřní termostat, který hlídá správnou teplotu. Výsledky svého uzení můžete kdykoli zopakovat, protože proces je velmi jednoduchý. Náklady na hodinový provoz udírny jsou cca 36,- Kč (náklady na udicí brikety). 

maso uzené v udírně Bradley

Domácí udírna Bradley Smoker Original XL má 6 roštů o rozměru 33 x 25 cm a objem 108 l, pojme cca 19 až 22 kg masa, vnitřní rozměr je 39 x 29 x 84 cm, využitelný vnitřní udicí prostor 38 x 29 x 67 cm – cca 74 l (jedná se o využitelný prostor nad odkapovou miskou), vnější strany udírny mají černou povrchovou úpravu, vnitřní povrch udírny je z nerezu. Udicí komory jsou pečlivě izolované, takže kouř uniká pouze vrchním průduchem. Průchod kouře lze regulovat otočným kolečkem na horním průduchu udírny.

uzené maso z udírny Bradley

Udírna Bradley Smoker Original XL je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezá­vadných materiálů. Výhodou udírny je i nízká hmotnost, a to pouze 26 kg. Další výhodu skýtá přenosnost. Udírnu je tedy možno použít kdekoliv v dosahu el. proudu. Bradley udírny splňují normy evropských elektrických spotřebičů CE.


Součást balení

  • přívodní a propojovací kabel 230 V/50 Hz
  • 6 roštů na uzení o rozměru 33 x 25 cm
  • generátor kouře

Video


Soubory ke stažení

Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické automatické udírny
Záruka: 2 roky
Šířka: 43 cm
Šířka vč. generátoru kouře: 62 cm
Hloubka: 37 cm
Výška: 100 cm
Využitelná výška udicí komory: 67 cm
Příkon: 500 W (topné těleso v udírně) + 125 W (generátor kouře)
Vnitřní rozměr: 39 x 29 x 84 (š x h x v)
Váha: 26 kg
Značky: Bradley Smoker
Způsob ovládání: Analogové
Vnitřní materiál udicí komory: nerez ocel
Provozní teplota: do 120°C
Položka byla vyprodána…

Udírna Bradley Smoker Original Extra Large

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

97 %