Jolly Time

Popcorn do mikrovlnky Jolly Time

Důležitou ingrediencí pro úspěšný filmový večer je bez diskuze skvělé občerstvení. A co jiného je synonymem sledování filmů než dobrý popkorn? Užijte si ten nejlepší americký popcorn jako z kina se značkou Jolly Time.

Nejjednodušší příprava amerického popcornu

Pokud si chceme dopřát domácí popcorn, máme hned několik možností. Můžeme si popcorn nechat napukat na sporáku v hrnci nebo v pánvi, můžeme si pořídit přístroj na výrobu popcornu. Nebo se spolehneme na tu nejjednodušší cestu a pořídíme si popcorn do mikrovlnky. Jeho nespornou výhodou je rychlá a snadná příprava, takže právě po těchto výrobcích pro domácí použití saháme nejčastěji.

Otázkou ale zůstává, jak připravit ten nejlepší popcorn z mikrovlnky? Kromě toho, že bychom se měli řídit pokyny na obalu, je tou nejspolehlivější metodou spolehnout se na kvalitní produkt. Chcete nejlepší domácí popcorn do mikrovlnky? Vyberte si tradiční americkou značku s více než stoletou historií popcorn Jolly Time!

Slaný nebo sladký?

Pokud chcete popcorn jako v kině, je Jolly Time tou správnou volbou. Nabízí kvalitní zrna a výraznou chuť, které se nemůžete nabažit. Raději si rovnou kupte více balení, podělte se s ostatními a vychutnejte si společně jednu z nejoblíbenějších amerických delikates.

Můžete si vychutnat hned několik příchutí: Máslový popcorn obsahuje hezkou porci pravého másla, sýrový popcorn v podání Jolly Time je opravdovou bombou s velkou dávkou cheddaru. A můžete si užít i sladký popcorn ten potěší především děti, ale jemný sladký nádech okouzlí i dospělé.

4 položek celkem
Popcorn Jolly Time Cheese, 3x100g
99 Kč
Kód: 05-303
Popcorn Jolly Time Butter, 3x100g
Popcorn Jolly Time Butter, 3x100g
Momentálně nedostupné
99 Kč
Kód: 05-302
Popcorn Jolly Time Natural, 3x100g
Popcorn Jolly Time Natural, 3x100g
Momentálně nedostupné
99 Kč
Kód: 05-301
Popcorn Jolly Time Sugar, 3x100g
Popcorn Jolly Time Sugar, 3x100g
Momentálně nedostupné
99 Kč
Kód: 05-300

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX

98 %