Mistr grilu

mistr grilu

České koření, gourmet sůl a dřevěné špalíky k zauzování Mistr Grilu

MISTR GRILU® je značka našeho (Grilování CZ) koření na grilování a od roku 2016 také značka kvalitních, ručně vyráběných dřevěných lupínků a špalíků k zauzení v grilu nebo peci.

V roce 2008 jsme začínali s nabídkou mnoha kořenících směsí z celého světa. Postupná změna našeho vnímání poměru kvalita/cena u nabízených produktů vyústila v roce 2014 v myšlenku vyrábět vlastní, kvalitní a cenově přijatelné kořenící směsi určené primárně ke grilování.

Inspirovali jsme se chutěmi a vůněmi nejoblíbenějších světových kořenících směsí a upravili je podle naší chuti. Všechno tak, aby se jednalo o originální koření na grilování.

Půlročním testováním a úpravami vzniklo prvních pět základních směsí. Na jejich vývoji se podílelo více lidí, kteří hodně grilují, a dali tak vzniknout značce MISTR GRILU®- koření na grilování.

Nejdůležitější charakteristikou produktu je pro nás kvalita. Koření proto vyrábíme v České republice, v moderním provozu a z kvalitních surovin. V našich kořeních najdete jen kvalitní třtinový cukr, snížený obsah mořské soli a nepoužíváme v nich žádné škodlivé a skryté přísady ani přidaný glutamát sodný (E621).

Vlastní výroba dřevěných lupínků je logickým krokem souvisejícím s růstem prodejů našeho koření a hledáním rozšíření nabízeného sortimentu. Stejně jako u koření chceme na náš trh dodávat kvalitní a cenově dostupný produkt. Dřevěné lupínky vyrábíme podobně jako koření v České republice. Pořezání dřeva, odkornění a balení je ruční práce. Ke štípání a štěpkování používáme stroje. Vybíráme jen kvalitní dřevo. Naše nabídka obsahuje jak ovocné dřevo, tak i buk a olši jako nejvíce používané druhy dřeva na uzení v České republice. Veškeré naše lupínky a špalíky jsou samozřejmě bez kůry, která by mohla zauzeným pokrmům předávat nežádoucí aroma.

Výsledkem naší práce je velmi kvalitní produkt za férovou cenu. 

71 položek celkem
449 Kč
Kód: 9010048
VANILKA - ochucená mořská sůl, 100 g
159 Kč
Kód: FB-VAN-100
ZÁZVOR - ochucená mořská sůl, 80 g
139 Kč
Kód: FB-GIN-80
LIMETKA - ochucená mořská sůl, 100 g Kód: FB-LIM-100
ČERNÝ ČESNEK - ochucená mořská sůl, 100 g
159 Kč
Kód: FB-BGR-100
Červená havajská mořská sůl - Small, 100 g
99 Kč
Kód: ALA-SML-100
Australská vločková mořská sůl, 50 g
139 Kč
Kód: AUS-FLK-50
Růžová himalájská sůl - Coarse, 100 g
Tip
75 Kč
Kód: HIM-CRS-100
Středomořská sůl - Fine, 100 g Kód: MTR-FNE-100
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 71 položek celkem

98 %